Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Concordia
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
De Schakel
Gilze
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
C.C. Myllesweerd
Mill
Kulturhus Holten
Holten
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Luctor et Emergo
Rilland
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater PePijn
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Den Bolder
Waspik
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Trefpunt
Warmond
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
15:00
Polanentheater
Amsterdam
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
BREStheater
Brielle
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Veste
Delft
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Hoftheater
Raalte
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Domijnen
Sittard
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater De Lievekamp
Oss
Het Klooster
Woerden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Omval
Diemen
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
19:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Klooster
Woerden
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vrijdag 28 september 2018
Jan Beuving - Rotatie
Theater Concordia, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Podium Hoge Woerd, De Meern
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arie & Silvester - Wie?!
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
ANNE & LISA - Weltschmerz
Posttheater, Arnhem
Alex Ploeg Ultimatum
Lindenberg Theater, Nijmegen
zaterdag 29 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Schakel, Gilze
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Myllesweerd, Mill
René van Meurs - Ik beloof niks
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Purper - Purper's Passie
van Beresteyn, Veendam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Luctor et Emergo, Rilland
Patrick Laureij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater 't Pand, Gorinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Lucinda Sedoc / Rima Kawuwung
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
De Speeldoos, Vught
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Omval, Diemen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Musiater, Zevenaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
S.C.C. De Ruchte, Someren
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Den Bolder, Waspik
Emilio Guzman - Kom dan!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Dolf Jansen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie & Silvester - Wie?!
Het Trefpunt, Warmond
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Aan de Slinger, Houten
zondag 30 september 2018
20:30
Purper - Purper's Passie
S.C.C. De Ruchte, Someren
15:00
Moederziel Alleen
Polanentheater, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 01 oktober 2018
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Mike Epps
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Bouwkunde, Deventer
dinsdag 02 oktober 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
BREStheater, Brielle
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Idea, Soest
20:00
Paul de Leeuw - VETTE PECH!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mike Epps
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Bouwkunde, Deventer
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
woensdag 03 oktober 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Purper - Purper's Passie
Hoftheater, Raalte
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Lindenberg Theater, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Matroesjka - Brainwash
De Domijnen, Sittard
Jan Beuving - Rotatie
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterpand Weesp, Weesp
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Het Klooster, Woerden
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Omval, Diemen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 04 oktober 2018
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cultura, Ede
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zalencentrum de Treemter, Balk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Klooster, Woerden
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag