Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
De Hege Fonnen
Lemmer
Capellenborg Theater
Wijhe
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
De KultuurKlup
Elst
De Horst
Venhorst
Het Musiater
Zevenaar
De Dialoog
Ermelo
Agnietenhof
Tiel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Bussel
Oosterhout
Posttheater
Arnhem
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Zaantheater
Zaandam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
RAI Theater
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Hof 88
Almelo
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Almere
Almere
De Boodschap
Rijen
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Hasselbak
Eemnes
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Crown theater
Aalsmeer
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Beauforthuis
Austerlitz
De Meerpaal
Dronten
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Zaantheater
Zaandam
Theater De Omval
Diemen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Musis
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater De Kolk
Assen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Chassé Theater
Breda
C.C. De Schakel
Waregem
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
zaterdag 12 maart 2016
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. De Kinkel, Bemmel
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Hege Fonnen, Lemmer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Capellenborg Theater, Wijhe
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Chassé Theater, Breda
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg de Lawei, Drachten
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De KultuurKlup, Elst
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Horst, Venhorst
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Het Musiater, Zevenaar
Murth Mossel - Voors en tegens
De Dialoog, Ermelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Agnietenhof, Tiel
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Bussel, Oosterhout
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kasper van Kooten
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
RAI Theater, Amsterdam
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podium Hoge Woerd, De Meern
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Hof 88, Almelo
Hans Aarsman - Zelf weten
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Boodschap, Rijen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater de Hasselbak, Eemnes
Ali B - Je Suis Ali
C.C De Muze, Heusden-Zolder
zondag 13 maart 2016
20:00
Puur gelul
Gebr. De Nobel, Leiden
Lankmoed - Onvergetelijk
Crown theater, Aalsmeer
14:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
Alex Roeka - Voort!
Beauforthuis, Austerlitz
dinsdag 15 maart 2016
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Witte Theater, IJmuiden
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - Het geval apart
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
woensdag 16 maart 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Posttheater, Arnhem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tineke Schouten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Doorgefokt
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Hof 88, Almelo
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Zaantheater, Zaandam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater De Omval, Diemen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Chassé Theater, Breda
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van Kooten
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Flint, Amersfoort
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Herbakker, Eeklo
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Musis, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Arends
Theater De Kolk, Assen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
donderdag 17 maart 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Kolk, Assen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
De Maaspoort, Venlo
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Murth Mossel - Voors en tegens
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van Kooten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Almere, Almere
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Schakel, Waregem
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg de Lawei, Drachten