Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Bloos
Breda
00:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Hofman
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
00:00
Figi Theater
Zeist
00:00
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:30
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Sneek
Sneek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Munttheater
Weert
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Den heuvel
Alphen
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
C.C. De Pas
Heesch
C.C Warenar
Wassenaar
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
AINSI
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Veluvine
Nunspeet
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Kulturhus
Borne
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Spant!
Bussum
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Podium Boxtel
Boxtel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Perron-3
Rosmalen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
woensdag 17 april 2019
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Bloos, Breda
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Munttheater, Weert
20:15
De Banditaas - ScherMUTSeling
Markant Uden, Uden
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken)
Hofman, Utrecht
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Louise Korthals - Alles is er
Flint, Amersfoort
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Figi Theater, Zeist
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Kolk, Assen
Ali B - Koorts
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Domijnen, Sittard
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
donderdag 18 april 2019
Thomas Acda - Motel
Zaantheater, Zaandam
Yentl en de Boer - Magie
Wilminktheater, Enschede
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Willem, Papendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Stoep, Spijkenisse
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Leest, Waalwijk
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij
Theater Aan de Slinger, Houten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Enck, Oirschot
Dolf Jansen - Bijna
Podium Hoge Woerd, De Meern
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
Louis C.K.
Melkweg, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kennemer Theater, Beverwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Matroesjka - Brainwash
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dok6, Panningen
20:15
Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
Nathalie Baartman - Breek
Den heuvel, Alphen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Molenberg, Delfzijl
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Meenthe, Steenwijk
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kattendans, Bergeijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Domijnen, Sittard
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
AINSI, Maastricht
vrijdag 19 april 2019
Kiki Schippers - Waar
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Souvenirs
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Angela Groothuizen - Lueke binge
Veluvine, Nunspeet
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Walhalla, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Kulturhus, Borne
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Spant!, Bussum
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Odeon, Zwolle
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Guzmán
Podium Boxtel, Boxtel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Renee van Bavel / Volker Strubling - Don't mention the war
Perron-3, Rosmalen
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen