Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Veste
Delft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Flint
Amersfoort
CulturA & Zo
Nootdorp
Zaantheater
Zaandam
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Hof 88
Almelo
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zinin
Nijverdal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
16:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Wilminktheater
Enschede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Markant Uden
Uden
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Orpheus
Apeldoorn
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Wilminktheater
Enschede
Theater De Lievekamp
Oss
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Musis
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
donderdag 12 mei 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 13 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Dok6, Panningen
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Spiegel, Zwolle
Murth Mossel - Voors en tegens
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kommil Foo - Schoft
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten
De Maaspoort, Venlo
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Speeldoos, Vught
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Bert Gabriels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Arin Manuelyan / Eric van der Woude / John Kleppe / Oscar Arnold / Pau
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:30
André Manuel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 14 mei 2016
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Roel C. Verburg
Comedy Cafe, Amsterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Flint, Amersfoort
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
CulturA & Zo, Nootdorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Zaantheater, Zaandam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Deventer Schouwburg, Deventer
Lebbis - De Paardenpoetser
Goudse Schouwburg, Gouda
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Hof 88, Almelo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Zinin, Nijverdal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
zondag 15 mei 2016
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Hans Teeuwen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
maandag 16 mei 2016
20:00
De zondagmiddag empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 17 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Storm, Winterswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 18 mei 2016
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van Kooten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Intouchables
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Hans Teeuwen
Wilminktheater, Enschede
Hans Liberg - Jazz & Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Storm, Winterswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Markant Uden, Uden
20:30
Arjan Kleton / Dario di Mango / Hans Dekker / Jeroen Bloemhoff / Jorn
Studio de Bakkerij, Rotterdam
donderdag 19 mei 2016
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Meenthe, Steenwijk
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Oldenosborn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van Kooten
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Intouchables
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Teeuwen
Wilminktheater, Enschede
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Emilio Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Musis, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Spiegel, Zwolle