Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Munttheater
Weert
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Den heuvel
Alphen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parktheater
Eindhoven
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Orpheus
Apeldoorn
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. 't Gasthoes
Horst
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Posttheater
Arnhem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Cultura
Ede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
woensdag 07 december 2016
20:30
Peter Pannekoek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
NUHR
Orpheus, Apeldoorn
Minou Bosua - Minoux
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - Good News Show
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Hof 88, Almelo
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Ins Blau, Leiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Munttheater, Weert
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
André Manuel - De Onzen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
donderdag 08 december 2016
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Nieuwe Kolk, Assen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Remco Veldhuis
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Philippe Geubels
De Maaspoort, Venlo
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Oldenosborn - #Life
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Johan Goossens - Daglicht
Den heuvel, Alphen
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Orpheus, Apeldoorn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Speeldoos, Baarn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Molenberg, Delfzijl
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniël Arends - De Afterparty
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen
Wilminktheater, Enschede
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
vrijdag 09 december 2016
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Lindenberg Theater, Nijmegen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Watskeburt?! - de musical
Cpunt Theater, Hoofddorp
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater Hofpoort, Coevorden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Orpheus, Apeldoorn
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Nieuwe Kolk, Assen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan de Schie, Schiedam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater 't Speelhuis, Helmond
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
C.C. 't Gasthoes, Horst
Philippe Geubels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Maaspoort, Venlo
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Minou Bosua - Bloeiende Maag Minou Bosua speelt...
Flint, Amersfoort
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Musketon, Utrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Cultura, Ede
Johan Goossens - Daglicht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Kom, Nieuwegein