Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:30
De Maaspoort
Venlo
C.C. De Schakel
Waregem
Figi Theater
Zeist
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Molen
Beuningen
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater RhederArt
Dieren
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Dialoog
Ermelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Tuin
Leusden
20:30
DeMess
Naarden
De Muze
Noordwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Lievekamp
Oss
Overasselt Theater
Overasselt
Hoftheater
Raalte
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Klooster
Woerden
Figi Theater
Zeist
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:00
De Maaspoort
Venlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
AINSI
Maastricht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
vrijdag 07 december 2018
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:30
Jeroen Leenders - The Jeroen Leenders Experience
De Maaspoort, Venlo
William Boeva - Reset
C.C. De Schakel, Waregem
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Figi Theater, Zeist
zaterdag 08 december 2018
Louise Korthals - Alles is er
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jochen Otten - Troosten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matroesjka - Brainwash
Theater Hof 88, Almelo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Flint, Amersfoort
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie
Orpheus, Apeldoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Posttheater, Arnhem
Stefano Keizers - Erg Heel
De Nieuwe Kolk, Assen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Speeldoos, Baarn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Molen, Beuningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Chassé Theater, Breda
Martijn Kardol - Bang
BREStheater, Brielle
19:00
Abdelkader Secteur
Koninklijk Circus, Brussel
Thomas Acda - Motel
Spant!, Bussum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Spant!, Bussum
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kampanje, Den Helder
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Deventer Schouwburg, Deventer
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater RhederArt, Dieren
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Op Sterk Water - Een magische kerst
Theater Berkelland, Eibergen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
William Boeva - Reset
De Dialoog, Ermelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Patrick Laureij
Posthuis Theater, Heerenveen
Jan Beuving - Rotatie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Murth Mossel - Pauwer
DeMess, Naarden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Muze, Noordwijk
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kunstgreep, Oostzaan
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Overasselt Theater, Overasselt
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Hoftheater, Raalte
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Agnietenhof, Tiel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Venray, Venray
Alex Ploeg Ultimatum
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Partizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Arie & Silvester - Wie?!
Figi Theater, Zeist
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Odeon, Zwolle
zondag 09 december 2018
Anne-Marie Jung - Ram
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:00
Hay van Hoorn - Als het leven je niet meer lief heeft
De Maaspoort, Venlo
maandag 10 december 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Julien Zaal / Ron Simpson
Meervaart, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
dinsdag 11 december 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
20:30
Purper - Purper's Passie
DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Molenberg, Delfzijl
Hadewych Minis - Minis Plus
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Maartje & Kine - Vibrato
AINSI, Maastricht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
De Muze, Noordwijk
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 12 december 2018
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Purper - Purper's Passie
Flint, Amersfoort
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ronald Snijders Groot succes 2 (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Orpheus, Apeldoorn