Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
So What!
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
De hoogte
Winsum
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater PePijn
Den Haag
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Chassé Theater
Breda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Dok6
Panningen
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Kik
Elst
20:15
De Weijer
Boxmeer
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Den Bolder
Waspik
Het Trefpunt
Warmond
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Munttheater
Weert
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
14:00
Theater de Beun
Heiloo
14:30
Chassé Theater
Breda
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Centrum Staf Versluys
Bredene
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posttheater
Arnhem
15:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
DeLaMar
Amsterdam
10:30
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
Theater de Griffioen
Amstelveen
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
donderdag 03 maart 2016
20:15
Comedy Collectief met Arie Koomen
So What!, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Klooster, Nuenen
20:30
André Manuel
Witte Theater, IJmuiden
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
vrijdag 04 maart 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Bouwkunde, Deventer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De hoogte, Winsum
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Maaspoort, Venlo
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Junushoff Theater, Wageningen
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater PePijn, Den Haag
Murth Mossel - Voors en tegens
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Leon van der Zanden - Supergewoon
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van Kooten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Intouchables
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Comedy Kitchen
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Cameretten Finalistentournee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
André Manuel
Kennemer Theater, Beverwijk
zaterdag 05 maart 2016
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Trio Giphart / Chabot
Theater De Willem, Papendrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Dok6, Panningen
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Schattelijn, Geertruidenberg
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Chassé Theater, Breda
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Lindenberg Theater, Nijmegen
Nathalie Baartman - Louter
Theater De Kik, Elst
20:15
Nabil
De Weijer, Boxmeer
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Supergewoon
Den Bolder, Waspik
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Het Trefpunt, Warmond
Lebbis - De Paardenpoetser
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Kees Torn & Onno Innemee - Eraf met dat dak!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kasper van Kooten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agnietenhof, Tiel
20:15
Intouchables
Schouwburg Het Park, Hoorn
Intgeniep - Jeukt
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Zaantheater, Zaandam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cameretten Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Cabarestafette
Munttheater, Weert
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
André Manuel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Roeka - Voort!
Theater De Lievekamp, Oss
zondag 06 maart 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
14:00
Trio Giphart / Chabot
Theater de Beun, Heiloo
14:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Chassé Theater, Breda
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Centrum Staf Versluys, Bredene
14:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Eric Bouwman en Gürkan Küçüksentürk - Marathon
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
dinsdag 08 maart 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Op het laatste moment
Posttheater, Arnhem
15:00
Marjan Berk en Bill van Dijk - Nooit te oud (to be happy)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
10:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wilminktheater, Enschede
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
woensdag 09 maart 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater De Storm, Winterswijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Muze, Noordwijk
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Lampegiet, Veenendaal