Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Spant!
Bussum
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Sneek
Sneek
Wilminktheater
Enschede
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Reggehof
Goor
De Skâns
Gorredijk
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
Figi Theater
Zeist
Jan van Besouw
Goirle
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Koningshof
Maassluis
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
13:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
14:00
Theater de Beun
Heiloo
C.C. De Klameare
Workum
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Flint
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Munttheater
Weert
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Munttheater
Weert
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
vrijdag 02 december 2016
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hans Liberg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Martijn Koning, Koning van de lach
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Ogterop, Meppel
Philippe Geubels
Spant!, Bussum
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Oldenosborn - #Life
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
De Grote Improvisatieshow - Ruben van der Meer en Tijl Beckand
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Sneek, Sneek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 03 december 2016
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de Lach
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Fabian Franciscus / Kasper van der Laan / Kees van Amstel
De Flux, Zaandam
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Kattendans, Bergeijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
NUHR
De Meenthe, Steenwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Ali B - Je Suis Ali
De Reggehof, Goor
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Skâns, Gorredijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Toegift, Den Hoorn
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Figi Theater, Zeist
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Koningshof, Maassluis
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Posttheater, Arnhem
20:30
Emilio Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Patrick Laureij, Dekking Hoog
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Hans Dorrestijn, Het einde is zoek
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Philippe Geubels
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mini & Maxi
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - Good News Show
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Veste, Delft
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Sneek, Sneek
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Zaantheater, Zaandam
zondag 04 december 2016
13:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Dakota, Den Haag
14:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Beun, Heiloo
dinsdag 06 december 2016
Pieter Derks - Spot
C.C. De Klameare, Workum
20:30
Open Mic
De Kargadoor, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
De Maagd, Bergen op Zoom
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Munttheater, Weert
20:00
NUHR
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterhotel Almelo, Almelo
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 07 december 2016
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Cpunt Theater, Hoofddorp
Minou Bosua - Minoux
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
De Muze, Noordwijk
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Spot
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Munttheater, Weert
20:00
NUHR
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Even goede vrienden
Posttheater, Arnhem