Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Flint
Amersfoort
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Dok6
Panningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Willem
Enschede
Cinema Walburg
Hamont-Achel
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
De Spil
Roeselare
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Chassé Theater
Breda
Zaantheater
Zaandam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
Taverne
Bergen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Meenthe
Steenwijk
10:00
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Diligentia
Den Haag
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C Warenar
Wassenaar
De Meerpaal
Dronten
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Parktheater
Eindhoven
Luctor et Emergo
Rilland
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Kolk
Assen
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Ogterop
Meppel
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
BREStheater
Brielle
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Martiniplaza
Groningen
zaterdag 20 februari 2016
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Storm, Winterswijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Trio Giphart / Chabot
Flint, Amersfoort
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Dok6, Panningen
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
zondag 21 februari 2016
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kleine Willem, Enschede
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cinema Walburg, Hamont-Achel
14:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Kattendans, Bergeijk
maandag 22 februari 2016
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 23 februari 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Parktheater, Eindhoven
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Spil, Roeselare
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
woensdag 24 februari 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Parktheater, Eindhoven
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Chassé Theater, Breda
donderdag 25 februari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
20:30
Ardal O'Hanlon
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Daniël Arends
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Meenthe, Steenwijk
10:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Paardenpoetser
Diligentia, Den Haag
20:00
Maarten Ebbers - Appeltje eitje
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Philippe Geubels
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C Warenar, Wassenaar
Soundos - Geboren met ervaring
De Meerpaal, Dronten
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 26 februari 2016
Alex Roeka - Voort!
Luctor et Emergo, Rilland
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Kolk, Assen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Chassé Theater, Breda
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Martin Aart de Jong & DJ Coen
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ronald Goedemondt
Compagnietheater, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
BREStheater, Brielle
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Martiniplaza, Groningen