Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Sneek
Sneek
De Domijnen
Sittard
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Pand
Gorinchem
Drommedaris
Enkhuizen
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Klein Theater
Dinxperlo
C.C. Belgica
Dendermonde
Theater De Veste
Delft
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
Comedy Cafe
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
Spant!
Bussum
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Junushoff Theater
Wageningen
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Sneek
Sneek
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Het Klooster
Woerden
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Markant Uden
Uden
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
Theater De Willem
Papendrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
vrijdag 30 maart 2018
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Kolk, Assen
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Meervaart, Amsterdam
20:30
Tijd voor een trio
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Flint, Amersfoort
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 31 maart 2018
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Piepschuim
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning te rijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Sneek, Sneek
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Domijnen, Sittard
Cameretten - Finalistentournee 2017
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Spot
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Mike Boddé / Mike Del Ferro - Mike Kwadraat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Soundos - Niets te verliezen
Theater 't Pand, Gorinchem
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Drommedaris, Enkhuizen
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - De Onzen
Klein Theater, Dinxperlo
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Belgica, Dendermonde
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Veste, Delft
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Vlam
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Dorine Wiersma
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Allochtonen lachen niet comedy show
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Almere, Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 01 april 2018
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:30
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Beauforthuis, Austerlitz
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
dinsdag 03 april 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 04 april 2018
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eva Crutzen - Opslaan Als
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Harmonie, Leeuwarden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Boerderij, Huizen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Zonder verdoving
Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
20:30
Echte Liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 05 april 2018
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jeroen van Merwijk - Lucky
Het Klooster, Woerden
Fuad Hassen - Held
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Munttheater, Weert
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten - Troosten
Theater De Leest, Waalwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Markant Uden, Uden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Meenthe, Steenwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Geers - Als beste getest
Perron-3, Rosmalen
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Hoftheater, Raalte
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Kunstgreep, Oostzaan
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk