Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Idea
Soest
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
18:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arto Theater
Schoonhoven
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
Flint
Amersfoort
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Musis
Arnhem
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater PePijn
Den Haag
Theater RhederArt
Dieren
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Cinema Walburg
Hamont-Achel
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Willem
Enschede
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Spil
Roeselare
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
C.C Warenar
Wassenaar
10:00
C.C. Den Blank
Overijse
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
vrijdag 19 februari 2016
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater de Kampanje, Den Helder
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Appels met Peren
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Kolk, Assen
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater de Speeldoos, Baarn
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nathalie Baartman - Louter
Theater Idea, Soest
21:00
André Manuel
Theater Walhalla, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
van Beresteyn, Veendam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
18:30
Carly Baker / Joe Eagan / Soula Notos
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 20 februari 2016
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Arto Theater, Schoonhoven
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Harmonie, Leeuwarden
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van Kooten
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Dok6, Panningen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Trio Giphart / Chabot
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Luctor et Emergo, Rilland
Alex Roeka - Voort!
Musis, Arnhem
Nathalie Baartman - Louter
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Ruchte, Someren
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Harrie Jekkers & Jeroen van Merwijk - Als we zo vrij mogen zijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
André Manuel
Theater Carrousel, Ommen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Kolk, Assen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Purmaryn, Purmerend
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater PePijn, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater RhederArt, Dieren
Martin Simek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
zondag 21 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Kattendans, Bergeijk
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kleine Willem, Enschede
14:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 22 februari 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 23 februari 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Spil, Roeselare
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Parktheater, Eindhoven
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
woensdag 24 februari 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Flint, Amersfoort
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Junushoff Theater, Wageningen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Parktheater, Eindhoven
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Roeka - Voort!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lievekamp, Oss
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
donderdag 25 februari 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C Warenar, Wassenaar
10:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Den Blank, Overijse
20:30
Ardal O'Hanlon
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Meenthe, Steenwijk
Soundos - Geboren met ervaring
De Meerpaal, Dronten