Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Meerpaal
Dronten
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Chassé Theater
Breda
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
De Speeldoos
Vught
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
De Muze
Noordwijk
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Swanla Theater
Zevenhuizen
Het Musiater
Zevenaar
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
C.C. Stroud
Putten
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Schouwburg Ogterop
Meppel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Capitole
Gent
Theater De Omval
Diemen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Kennemer Theater
Beverwijk
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kukeleku
Horst
19:30
Theater Elckerlyc
Antwerpen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
donderdag 22 maart 2018
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultura, Ede
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Meerpaal, Dronten
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
19:30
George van Houts - Kom Plot
Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Posttheater, Arnhem
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Orpheus, Apeldoorn
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark- Verplicht Spelen
Meervaart, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Kijkt u eveb mee?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om alles
Theaterhotel Almelo, Almelo
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 23 maart 2018
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Speeldoos, Vught
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Spot
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
De Gestampte Meisjes - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Winsinghhof, Roden
Jochen Otten - Troosten
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Enck, Oirschot
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Zinin, Nijverdal
William Boeva - Reset
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Singer Theater, Laren
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Kampanje, Den Helder
Sanne Wallis de Vries - Gut
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yentl & de Boer - Magie
Spant!, Bussum
20:15
Percossa - BAM!
Spant!, Bussum
Jeroen van Merwijk - Lucky
BREStheater, Brielle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
George van Houts - Kom Plot
Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 24 maart 2018
Rob en Emiel- Blow me away
Swanla Theater, Zevenhuizen
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Musiater, Zevenaar
Eva Crutzen - Opslaan Als
Zaantheater, Zaandam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Munttheater, Weert
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Piepschuim
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
George van Houts - Kom Plot
Theater Sneek, Sneek
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Willem, Papendrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Veluvine, Nunspeet
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Kom, Nieuwegein
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Ali B - Koorts
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Capitole, Gent
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Omval, Diemen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:30
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Groene Zwaan, De Rijp
Johan Goossens - Vlam
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Troosten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Marco Lopes - Moedt
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - De Onzen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Claudia de Breij - Nu
Orpheus, Apeldoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Orpheus, Apeldoorn
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
OOIT
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 25 maart 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Kukeleku, Horst
19:30
Rob Schneider
Theater Elckerlyc, Antwerpen
maandag 26 maart 2018
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Henk Schiffmacher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 maart 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Erg heel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Harmonie, Leeuwarden