Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Klooster
Woerden
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterpand Weesp
Weesp
De Domijnen
Sittard
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Omval
Diemen
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Het Evertshuis
Bodegraven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Het Klooster
Woerden
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Perron-3
Rosmalen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Musis
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Den heuvel
Alphen
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater De Winsinghhof
Roden
Dok6
Panningen
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Kom
Nieuwegein
Podium 36
Leeuwarden
C.C. 't Gasthoes
Horst
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
De Molenberg
Delfzijl
Rietveld Theater
Delft
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
De Weijer
Boxmeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
dinsdag 02 oktober 2018
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw - VETTE PECH!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 03 oktober 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Het Klooster, Woerden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterpand Weesp, Weesp
Matroesjka - Brainwash
De Domijnen, Sittard
20:15
Purper - Purper's Passie
Hoftheater, Raalte
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Omval, Diemen
Jan Beuving - Rotatie
Theater PePijn, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Het Evertshuis, Bodegraven
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 04 oktober 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Onze Henry
Perron-3, Rosmalen
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
Leon van der Zanden - Kameleon
HAN Campustheater, Nijmegen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Drommedaris, Enkhuizen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cultura, Ede
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Podium Hoge Woerd, De Meern
Matroesjka - Brainwash
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Speeldoos, Baarn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Musis, Arnhem
19:30
David Cross
Melkweg, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Den heuvel, Alphen
Patrick Laureij
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 05 oktober 2018
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wesopa Weesp, Weesp
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Ludens, Voorburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Matroesjka - Brainwash
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Winsinghhof, Roden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Dok6, Panningen
Lebbis - De Bovengrens
De Kunstgreep, Oostzaan
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kom, Nieuwegein
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium 36, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. 't Gasthoes, Horst
Jochen Otten - Troosten
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Patrick Laureij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Emilio Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cultura, Ede
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Sounds Niets te verliezen
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Weijer, Boxmeer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Griffioen, Amstelveen
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 06 oktober 2018
Emilio Guzman - Kom dan!
Zaantheater, Zaandam