Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Kennemer Theater
Beverwijk
Veluvine
Nunspeet
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Munttheater
Weert
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Het Klooster
Woerden
De Molenberg
Delfzijl
Het Trefpunt
Warmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Het Trefpunt
Warmond
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Meervaart
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
BREStheater
Brielle
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agnietenhof
Tiel
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater De Omval
Diemen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Ins Blau
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Velinx
Tongeren
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Koningshof
Maassluis
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Toestanden op Podium
Bemmel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
BREStheater
Brielle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Kolk
Assen
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Diligentia
Den Haag
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Sneek
Sneek
Toestanden op Podium
Bemmel
Parktheater
Eindhoven
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Wilminktheater
Enschede
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Wilminktheater
Enschede
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater Concordia
Enschede
donderdag 11 februari 2016
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 12 februari 2016
Alex Roeka - Voort!
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Je Suis Ali
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
André Manuel
Hof in Salland, Raalte
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kennemer Theater, Beverwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Veluvine, Nunspeet
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis de Leest, Izegem
20:30
Herman Brusselmans / Nico Dijkshoorn
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Posttheater, Arnhem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Munttheater, Weert
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Het Veur Theater, Leidschendam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Klooster, Woerden
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Trefpunt, Warmond
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Soundos - Geboren met ervaring
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Zaantheater, Zaandam
Ton Kas - JABROER
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
BREStheater, Brielle
Trio Giphart / Chabot
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 13 februari 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater De Kolk, Assen
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
Comedy Kitchen
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Daniël Arends
Theater de Mythe, Goes
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Goudse Schouwburg, Gouda
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Ins Blau, Leiden
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Velinx, Tongeren
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Koningshof, Maassluis
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Daglicht
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Almere, Almere
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kasper van Kooten
Theater de Bussel, Oosterhout
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Walhalla, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Toestanden op Podium, Bemmel
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Kolk, Assen
Ton Kas - JABROER
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Het Raam, Hillegom
zondag 14 februari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Harmonie, Leeuwarden
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Toestanden op Podium, Bemmel
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Parktheater, Eindhoven
maandag 15 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Het LOO, Tessenderlo
dinsdag 16 februari 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
woensdag 17 februari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Cabarestafette
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Cameretten Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede