Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Zinin
Nijverdal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Maaspoort
Venlo
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Perron-3
Rosmalen
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Dok6
Panningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
AINSI
Maastricht
De Kunstgreep
Oostzaan
Chassé Theater
Breda
De Reggehof
Goor
De Kleine Willem
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Ogtent
Duiven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Winsinghhof
Roden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Theater Bellevue
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Musiater
Zevenaar
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Maagd
Bergen op Zoom
Spant!
Bussum
Schaffelaartheater
Barneveld
Spant!
Bussum
De Schakel
Gilze
20:30
Perron-3
Rosmalen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Ins Blau
Leiden
De Cammeleur
Dongen
Parktheater
Eindhoven
Jan van Besouw
Goirle
Dok6
Panningen
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Markant Uden
Uden
De Kleine Willem
Enschede
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
00:00
Kulturhus
Epe
Theater Bellevue
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
donderdag 21 maart 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Aan de Slinger, Houten
Nathalie Baartman - Breek
Hoftheater, Raalte
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Odeon, Zwolle
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Storm, Winterswijk
Patrick Laureij
Theater Zinin, Nijverdal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
HAN Campustheater, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Posthuis Theater, Heerenveen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Schie, Schiedam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Perron-3, Rosmalen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg Lochem, Lochem
Stefano Keizers - Erg Heel
Dok6, Panningen
Theo Nijland - En de rest is onzin
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Hof 88, Almelo
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fulcotheater, IJsselstein
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
AINSI, Maastricht
vrijdag 22 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
De Kunstgreep, Oostzaan
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Reggehof, Goor
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kleine Willem, Enschede
Arie & Silvester - Wie?!
Zaantheater, Zaandam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Purmaryn, Purmerend
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Ogtent, Duiven
Fresku - Voordat het te laat is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Winsinghhof, Roden
Henry van Loon - Onze Henry
Lindenberg Theater, Nijmegen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Molenberg, Delfzijl
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meenthe, Steenwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Leids Cabaret Festival Finalistentour 2019
Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Storm, Winterswijk
Matroesjka - Brainwash
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Murth Mossel - Pauwer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Agora Theater Druten, Druten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Het Musiater, Zevenaar
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maagd, Bergen op Zoom
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Spant!, Bussum
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Spant!, Bussum
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schakel, Gilze
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Perron-3, Rosmalen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Venray, Venray
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Posttheater, Arnhem
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Yentl en de Boer - Magie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Ins Blau, Leiden
zaterdag 23 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
De Cammeleur, Dongen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parktheater, Eindhoven
Angela Groothuizen - Lueke binge
Jan van Besouw, Goirle
Arie & Silvester - Wie?!
Dok6, Panningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Ogterop, Meppel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Odeon, Zwolle
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Lievekamp, Oss
19:00
Franck Dubosc
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Willem, Enschede
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Harderwijk, Harderwijk
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Kulturhus, Epe
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Oosterpoort, Groningen