Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theaterhotel Almelo
Almelo
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Werftheater
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Vorstin
Hilversum
Theater Walhalla
Rotterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Werftheater
Utrecht
Theater De Veste
Delft
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Vestzaktheater
Enschede
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
De Dillewijn
Ankeveen
Chassé Theater
Breda
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Breughelzaal
Bree
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Spant!
Bussum
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Meerpaal
Dronten
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Werftheater
Utrecht
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Nijdrop
Opwijk
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De hoogte
Winsum
20:30
Theater De Omval
Diemen
Veluvine
Nunspeet
Theater Walhalla
Rotterdam
dinsdag 13 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
woensdag 14 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Mini & Maxi
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
Wilfried de Jong & Bruut!
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 15 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
José Schuringa / Lotte Vermeulen / Paul Schoolderman
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Theo Maassen - Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
vrijdag 16 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Het Veur Theater, Leidschendam
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Concordia, Haastrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Mini & Maxi
Parktheater, Eindhoven
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Dillewijn, Ankeveen
Wilfried de Jong & Bruut!
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
zaterdag 17 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater De Verbeelding, Purmerend
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Dakota, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Schalm, Veldhoven
Mini & Maxi
Flint, Amersfoort
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Het Park, Hoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Schuur, Zevenbergen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 18 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 19 september 2016
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 20 september 2016
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Prinsjesdag cabaret
Diligentia, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 21 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Breughelzaal, Bree
20:30
Cabarestafette
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Mini & Maxi
Cpunt Theater, Hoofddorp
Minou Bosua - Minoux
Spant!, Bussum
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
NUHR - Draai het eens om
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 22 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het LOO, Tessenderlo
André Manuel - De Onzen
Werftheater, Utrecht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Freddy De Vadder
Nijdrop, Opwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Lochem, Lochem
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De hoogte, Winsum
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Omval, Diemen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Veluvine, Nunspeet
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam