Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Horst
Venhorst
De Hege Fonnen
Lemmer
De Dialoog
Ermelo
De Boodschap
Rijen
20:30
Chassé Theater
Breda
Capellenborg Theater
Wijhe
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Crown theater
Aalsmeer
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meerpaal
Dronten
Zaantheater
Zaandam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Musis
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Flint
Amersfoort
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Werftheater
Utrecht
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Chassé Theater
Breda
C.C. De Schakel
Waregem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Werftheater
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
zaterdag 12 maart 2016
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Horst, Venhorst
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Hege Fonnen, Lemmer
Murth Mossel - Voors en tegens
De Dialoog, Ermelo
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Boodschap, Rijen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Op het laatste moment
Capellenborg Theater, Wijhe
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. De Kinkel, Bemmel
Ali B - Je Suis Ali
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Agnietenhof, Tiel
zondag 13 maart 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
20:00
Puur gelul
Gebr. De Nobel, Leiden
14:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Crown theater, Aalsmeer
Alex Roeka - Voort!
Beauforthuis, Austerlitz
dinsdag 15 maart 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Witte Theater, IJmuiden
André Manuel - Het geval apart
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
woensdag 16 maart 2016
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Zaantheater, Zaandam
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Hof 88, Almelo
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Schalm, Veldhoven
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater De Omval, Diemen
Kasper van Kooten
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Daniël Arends
Theater De Kolk, Assen
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater De Boerderij, Huizen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Tineke Schouten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Musis, Arnhem
Sara Kroos - Doorgefokt
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Paardenpoetser
Chassé Theater, Breda
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Herbakker, Eeklo
donderdag 17 maart 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Witte Theater, IJmuiden
Comedy Kitchen
Werftheater, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Daniël Arends
Theater De Storm, Winterswijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Kolk, Assen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg de Lawei, Drachten
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ali B - Je suis Ali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Kennemer Theater, Beverwijk
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Veur Theater, Leidschendam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
De Maaspoort, Venlo
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Schakel, Waregem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Murth Mossel - Voors en tegens
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kasper van Kooten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 18 maart 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
20:30
Ronald Goedemondt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Mathilde Santing - Both Sides Now
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Hofpoort, Coevorden
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Ogterop, Meppel
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Crins & Jeroen - STRALST
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kim van Zeben - De Tweede van Zeben
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Almere, Almere