Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
20:15
van Beresteyn
Veendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
AINSI
Maastricht
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cultura
Ede
De Kunstgreep
Oostzaan
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Figi Theater
Zeist
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Pook
Oostknollendam
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. Hofdael
Geldrop
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Chassé Theater
Breda
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Hoftheater
Raalte
Kubox
Kuurne
Lindenberg Theater
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
vrijdag 26 januari 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Speelhuis, Helmond
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
Theater De Kolk, Assen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Lebbis - De Bovengrens
Theater Ludens, Voorburg
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
van Beresteyn, Veendam
Richard Groenendijk - Om alles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 27 januari 2018
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
Martijn Koning - Koning te rijk
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kunstgreep, Oostzaan
André Manuel - De Onzen
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Stefano Keizers
Diligentia, Den Haag
20:15
Kommil Foo
Figi Theater, Zeist
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
3Koteboebo
Gigant, Apeldoorn
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Junushoff Theater, Wageningen
Johan Goossens - Vlam
Pook, Oostknollendam
Daniël Arends - De Afterparty
Posthuis Theater, Heerenveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
20:15
Piepschuim
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. Hofdael, Geldrop
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Spant!, Bussum
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Bouwkunde, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jochen Otten - Troosten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Zuidplein, Rotterdam
zondag 28 januari 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 29 januari 2018
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 30 januari 2018
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Joep Onderdelinden - Ooit
Zaantheater, Zaandam
woensdag 31 januari 2018
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Leon van der Zanden - Kameleon
Chassé Theater, Breda
20:15
Laura van Dolron - Liefhebben
Cultura, Ede
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg de Lawei, Drachten
William Boeva - Reset
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater de Spiegel, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Nu
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Zaantheater, Zaandam
donderdag 01 februari 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Fuad Hassen - Held
Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Emilio Guzman - Kom dan!
Hoftheater, Raalte
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kubox, Kuurne
Cameretten - Finalistentournee 2017
Lindenberg Theater, Nijmegen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Percossa - BAM!
Posthuis Theater, Heerenveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sanne Wallis de Vries - Gut
Spant!, Bussum
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam