Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Evertshuis
Bodegraven
De Weijer
Boxmeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Hasselbak
Eemnes
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Veluvine
Nunspeet
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater aan de Schie
Schiedam
Vestzaktheater
Son
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Papenstraattheater
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Goudse Schouwburg
Gouda
Singer Theater
Laren
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Vorstin
Hilversum
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
De Muze
Noordwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
GC de Melkerij
Zemst
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
BREStheater
Brielle
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
Theater 't Pand
Gorinchem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Kulturhus Holten
Holten
Schouwburg Het Park
Hoorn
zaterdag 20 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Evertshuis, Bodegraven
Leon van der Zanden - Kameleon
De Weijer, Boxmeer
René van Meurs - Ik beloof niks
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg de Lawei, Drachten
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Hasselbak, Eemnes
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Lochem, Lochem
Kirsten van Teijn - Zalf
Veluvine, Nunspeet
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Hoftheater, Raalte
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater De Winsinghhof, Roden
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
Piepschuim
Vestzaktheater, Son
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
zondag 21 januari 2018
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
maandag 22 januari 2018
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 23 januari 2018
20:15
Zonder verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Theater Bouwkunde, Deventer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Omval, Diemen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
woensdag 24 januari 2018
20:30
William Boeva - Reset
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Meervaart, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Theater Bouwkunde, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Fuad Hassen - Held
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - De Onzen
Singer Theater, Laren
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Dok6, Panningen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Willem, Papendrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
De Domijnen, Sittard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - De Afterparty
De Meenthe, Steenwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
donderdag 25 januari 2018
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Dane Baptiste
Comedy Cafe, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Debby Petter
Beauforthuis, Austerlitz
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Speeldoos, Baarn
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Benjamin van der Velden - Ik Ben
Cultura, Ede
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Cardo, Groesbeek
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Fuad Hassen - Held
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zinin, Nijverdal
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Muze, Noordwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
Marco Lopes - Moedt
Theater De Leest, Waalwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
GC de Melkerij, Zemst
vrijdag 26 januari 2018
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
Fuad Hassen - Held
Theater De Kolk, Assen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
BREStheater, Brielle
Marco Lopes - Moedt
Fransche School Culemborg, Culemborg
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Druten, Druten
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Piepschuim
Kulturhus Holten, Holten
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Schouwburg Het Park, Hoorn