Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater De Kik
Elst
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
De Weijer
Boxmeer
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
14:00
Theater de Beun
Heiloo
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Centrum Staf Versluys
Bredene
14:30
Chassé Theater
Breda
15:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
10:30
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Wilminktheater
Enschede
Posttheater
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Munttheater
Weert
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
AINSI
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
09:15
C.C. Lanaken
Lanaken
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Maaspoort
Venlo
De Zwaan
Uitgeest
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
zaterdag 05 maart 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Nathalie Baartman - Louter
Theater De Kik, Elst
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Agora Theater Druten, Druten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Chassé Theater, Breda
20:15
Nabil
De Weijer, Boxmeer
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van Kooten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 06 maart 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
15:00
Eric Bouwman en Gürkan Küçüksentürk - Marathon
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
14:00
Trio Giphart / Chabot
Theater de Beun, Heiloo
14:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Dakota, Den Haag
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Centrum Staf Versluys, Bredene
14:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Chassé Theater, Breda
dinsdag 08 maart 2016
15:00
Marjan Berk en Bill van Dijk - Nooit te oud (to be happy)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
10:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Op het laatste moment
Posttheater, Arnhem
20:00
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 09 maart 2016
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater De Storm, Winterswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Munttheater, Weert
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
De Maaspoort, Venlo
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Muze, Noordwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
AINSI, Maastricht
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Aarsman - Zelf weten
De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Fulcotheater, IJsselstein
Ali B - Je Suis Ali
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Cameretten Finalistentournee
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Louter
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Speeldoos, Baarn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Posttheater, Arnhem
20:00
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Meervaart, Amsterdam
donderdag 10 maart 2016
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Spiegel, Zwolle
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Schalm, Veldhoven
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Meenthe, Steenwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
09:15
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Lanaken, Lanaken
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Oosterpoort, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Wilminktheater, Enschede
Kasper van Kooten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Chassé Theater, Breda
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 11 maart 2016
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Maaspoort, Venlo
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Zwaan, Uitgeest
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater 't Onderdak, Sassenheim