Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Bussel
Oosterhout
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Hoftheater
Raalte
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Theater De Willem
Papendrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Veste
Delft
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Klif
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
De Molenberg
Delfzijl
Spant!
Bussum
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Spant!
Bussum
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Capitole
Gent
00:00
Theater Idea
Soest
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
woensdag 12 februari 2020
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Javier Guzman - Guzman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Bussel, Oosterhout
Lebbis - De Ervaring
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Munttheater, Weert
20:00
Van der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Viggo Waas - De Meestervoorspeller
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Yora Rienstra - UP
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
donderdag 13 februari 2020
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Zundert, Zundert
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Hoftheater, Raalte
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Willem, Papendrecht
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rayen Panday - Trigger
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
René van Meurs - Hunkert
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Het Kielzog, Hoogezand
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Munttheater, Weert
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
vrijdag 14 februari 2020
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Klif, Nijmegen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Agnietenhof, Tiel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Posttheater, Arnhem
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Sneek, Sneek
20:30
Anuar - Eerlijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cabaret Oriental
Paradiso, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Molenberg, Delfzijl
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Spant!, Bussum
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Souvenirs
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Spant!, Bussum
Lebbis - De Ervaring
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
De Poorterij, Zaltbommel
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater Idea, Soest
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen