Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Taverne
Bergen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. De Pas
Heesch
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Capitole
Gent
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Klif
Nijmegen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
De Reggehof
Goor
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Het Musiater
Zevenaar
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Spant!
Bussum
00:00
Spant!
Bussum
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
woensdag 12 februari 2020
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Breek De Week Open Mic Night Bergen
Taverne, Bergen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Cardo, Groesbeek
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
donderdag 13 februari 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
René van Meurs - Hunkert
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Hoftheater, Raalte
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Munttheater, Weert
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Rayen Panday - Trigger
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Willem, Papendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 14 februari 2020
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Agnietenhof, Tiel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Ronald Snijders & Pieter Jouke - De Staat van Verwarring,Valentijnsedi
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Klif, Nijmegen
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
De Poorterij, Zaltbommel
Rayen Panday - Trigger
De Reggehof, Goor
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Figi Theater, Zeist
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Flint, Amersfoort
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Musiater, Zevenaar
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Ervaring
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Cabaret Oriental
Paradiso, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Posttheater, Arnhem
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Anuar - Eerlijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Spant!, Bussum
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Spant!, Bussum
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Verte
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Aan de Slinger, Houten