Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Kolk
Assen
Musis
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cinema Walburg
Hamont-Achel
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Spil
Roeselare
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Chassé Theater
Breda
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
20:15
Munttheater
Weert
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
10:00
C.C. Den Blank
Overijse
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
zaterdag 20 februari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kennemer Theater, Beverwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Kolk, Assen
Alex Roeka - Voort!
Musis, Arnhem
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Trio Giphart / Chabot
Flint, Amersfoort
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 21 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Kattendans, Bergeijk
14:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
maandag 22 februari 2016
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 23 februari 2016
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Spil, Roeselare
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Parktheater, Eindhoven
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 24 februari 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lievekamp, Oss
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alex Roeka - Voort!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Parktheater, Eindhoven
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Chassé Theater, Breda
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 25 februari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C Warenar, Wassenaar
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Maarten Ebbers - Appeltje eitje
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
10:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Den Blank, Overijse
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Philippe Geubels
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Arends
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven
Soundos - Geboren met ervaring
De Meerpaal, Dronten
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - De Paardenpoetser
Diligentia, Den Haag
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Speeldoos, Baarn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Ardal O'Hanlon
Comedy Cafe, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 26 februari 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Venray, Venray
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
Alex Roeka - Voort!
Luctor et Emergo, Rilland
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Ogterop, Meppel
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Martin Aart de Jong & DJ Coen
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Van Der Laan & Woe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Martiniplaza, Groningen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Op het laatste moment
BREStheater, Brielle
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Chassé Theater, Breda
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Kolk, Assen
20:30
Ronald Goedemondt
Compagnietheater, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam