Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lux
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Het Klooster
Nuenen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
So What!
Gouda
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Markant Uden
Uden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Den heuvel
Alphen
Flint
Amersfoort
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Het Diekhuus
Middelharnis
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
De Maaspoort
Venlo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De hoogte
Winsum
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Munttheater
Weert
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Trefpunt
Warmond
Den Bolder
Waspik
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Weijer
Boxmeer
Theater De Kik
Elst
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
woensdag 02 maart 2016
Alex Roeka - Voort!
Lux, Nijmegen
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Bert Gabriels
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Willem, Papendrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Posthuis Theater, Heerenveen
donderdag 03 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
André Manuel
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Klooster, Nuenen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Comedy Collectief met Arie Koomen
So What!, Gouda
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Daniël Arends
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Aarsman - Zelf weten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Markant Uden, Uden
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Maagd, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Koornbeurs, Franeker
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
Murth Mossel - Voors en tegens
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Doorgefokt
Meervaart, Amsterdam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Den heuvel, Alphen
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Flint, Amersfoort
20:30
Yora Rienstra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 04 maart 2016
20:30
André Manuel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Willem, Papendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Cameretten Finalistentournee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Comedy Kitchen
Het Diekhuus, Middelharnis
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Intouchables
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van Kooten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Leon van der Zanden - Supergewoon
Chassé Theater, Breda
Murth Mossel - Voors en tegens
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater Zuidplein, Rotterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Het Kielzog, Hoogezand
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De hoogte, Winsum
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Bouwkunde, Deventer
zaterdag 05 maart 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
André Manuel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cabarestafette
Munttheater, Weert
Cameretten Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Agora Theater Druten, Druten
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Zaantheater, Zaandam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Intgeniep - Jeukt
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Intouchables
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agnietenhof, Tiel
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kasper van Kooten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Kees Torn & Onno Innemee - Eraf met dat dak!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater de Bussel, Oosterhout
Lebbis - De Paardenpoetser
Leidse Schouwburg, Leiden
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Het Trefpunt, Warmond
Leon van der Zanden - Supergewoon
Den Bolder, Waspik
20:30
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Nabil
De Weijer, Boxmeer
Nathalie Baartman - Louter
Theater De Kik, Elst
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Lindenberg Theater, Nijmegen