Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Diligentia
Den Haag
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Gouverneurstheater
Heusden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
TOP
Bemmel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wilminktheater
Enschede
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Chassé Theater
Breda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Jan van Besouw
Goirle
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Wilminktheater
Enschede
C.C. Het LOO
Tessenderlo
19:30
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 18 maart 2017
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Meenthe, Steenwijk
Mike Boddé - De Geurige Man
Diligentia, Den Haag
20:30
Enge Buren - Ruk!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Matroesjka - Brainwash
Gouverneurstheater, Heusden
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Markant Uden, Uden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Parktheater, Eindhoven
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Lochem, Lochem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Spant!, Bussum
André Manuel - De Onzen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Spot
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Mini & Maxi
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater Het Raam, Hillegom
Jochen Otten
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Marjolein van Kooten & Bram Bakker- Geen Paniek
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Marjolijn van Kooten - Paniek
TOP, Bemmel
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Marc-Marie Huijbregts
Wilminktheater, Enschede
zondag 19 maart 2017
14:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
maandag 20 maart 2017
20:00
Hans Liberg - trálálá voor iederéén
Beatrix Theater, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 21 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Meervaart, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Parktheater, Eindhoven
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Schuur, Haarlem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
woensdag 22 maart 2017
20:15
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Enge Buren - Ruk!
De Domijnen, Sittard
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
20:30
George van Houts - Kom Plot
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Het Wennekerpand, Schiedam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Jan van Besouw, Goirle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Even goede vrienden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Mike Boddé - De Geurige Man
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Venray, Venray
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Wilminktheater, Enschede
donderdag 23 maart 2017
William Boeva - Reset
C.C. Het LOO, Tessenderlo
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Chassé Theater, Breda
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - De Onzen
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Klooster, Woerden
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Markant Uden, Uden
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de Lach
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Parktheater, Eindhoven