Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Diligentia
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. De Plomblom
Ninove
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
30CC/Schouwburg
Leuven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
P3
Purmerend
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Singer Theater
Laren
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater Idea
Soest
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Klooster
Woerden
Het Evertshuis
Bodegraven
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zaterdag 14 april 2018
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rayen Panday - Fenomeen
Chassé Theater, Breda
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Thomas Smith - Strak
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
William Boeva - Reset
C.C. De Plomblom, Ninove
Soundos - Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agnietenhof, Tiel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
30CC/Schouwburg, Leuven
zondag 15 april 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Daniël Arends - De Afterparty
Paradiso, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
P3, Purmerend
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 16 april 2018
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Karin Bloemen - Volle Bloei
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 17 april 2018
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Ali B - Koorts
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Singer Theater, Laren
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
George van Houts - Kom Plot
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 18 april 2018
Lebbis - De Bovengrens
Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Hof 88, Almelo
Ali B - Koorts
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Leest, Waalwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Lochem, Lochem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Muze, Noordwijk
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
donderdag 19 april 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Veluvine, Nunspeet
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Idea, Soest
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Johan Goossens - Vlam
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Henk van Huisstede
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:30
Arie Koomen / Jacob Spoelstra
Simplon, Groningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rayen Panday - Fenomeen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
Melkweg, Amsterdam
20:15
Jandino - Keihard
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Lindenberg Theater, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Klooster, Woerden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Evertshuis, Bodegraven
Lebbis - De Bovengrens
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Diligentia, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Molenberg, Delfzijl
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cultura, Ede
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Agora Theater Lelystad, Lelystad