Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Zundert
Zundert
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
De Dillewijn
Ankeveen
De Domijnen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
De Hofnar
Aalten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Pook
Oostknollendam
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater RhederArt
Dieren
Theater Sneek
Sneek
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Vestzaktheater
Son
De Schakel
Gilze
DNK
Assen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Musis
Arnhem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
AFAS Circustheater
Scheveningen
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater De Lievekamp
Oss
Agnietenhof
Tiel
Boom Chicago
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
DeLaMar
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
ATLAS Theater
Emmen
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Bogaard
Sint-Truiden
De Harmonie
Leeuwarden
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
zaterdag 21 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Zundert, Zundert
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Oldenhermanns - Unsexed
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Domijnen, Sittard
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Hofnar, Aalten
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Fransche School Culemborg, Culemborg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Dorpshuis, Nigtevecht
René van Meurs - Hunkert
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kulturhus Holten, Holten
Anuar - EERLIJK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marcel Hensema - Alles in de hens
Parktheater, Eindhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pook, Oostknollendam
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Beun, Heiloo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kampanje, Den Helder
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rayen Panday - Trigger
Theater De Leest, Waalwijk
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Omval, Diemen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater RhederArt, Dieren
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Sneek, Sneek
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Vestzaktheater, Son
zondag 22 maart 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schakel, Gilze
Marcel Hensema - Alles in de hens
DNK, Assen
Rayen Panday - Trigger
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Musis, Arnhem
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Buurman en Buurman gaan kamperen
Theater De Veste, Delft
maandag 23 maart 2020
Fred van Leer - Leer van Fred Live
AFAS Circustheater, Scheveningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Meenthe, Steenwijk
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Sasha Velour
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
dinsdag 24 maart 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Alex Borstein & The Amstergang
Boom Chicago, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Het Musiater, Zevenaar
René van Meurs - Hunkert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daan Boom - De Eerste
Markant Uden, Uden
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Venray, Venray
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater aan de Schie, Schiedam
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Spiegel, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Veste, Delft
Grof geschud - Lijmen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 25 maart 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
ATLAS Theater, Emmen
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Chassé Theater, Breda
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kommil Foo - Oogst
De Bogaard, Sint-Truiden
Debby Petter - De liefde voorbij
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Ervaring
De Molenberg, Delfzijl
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Junushoff Theater, Wageningen
Ali B - koorts
Meervaart, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Munttheater, Weert
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Ogterop, Meppel
Marcel Hensema - Alles in de hens
Singer Theater, Laren
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daan Boom - De Eerste
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kampanje, Den Helder
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Omval, Diemen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Grof geschud - Lijmen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk