Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Beatrix Theater
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater Idea
Soest
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Werftheater
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:15
Huis van Eemnes
Eemnes
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Werftheater
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Idea
Soest
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Werftheater
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Speeldoos
Baarn
Allemanswaard
Amerongen
C.C. Parnassos
Utrecht
Flint
Amersfoort
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kom
Nieuwegein
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Tuin
Leusden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Idea
Soest
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Podium Hoge Woerd
De Meern
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater de Kom
Nieuwegein
donderdag 06 februari 2020
00:00
Yora Rienstra - UP
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater de Speeldoos, Baarn
vrijdag 07 februari 2020
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Figi Theater, Zeist
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Flint, Amersfoort
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Flint, Amersfoort
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Werftheater, Utrecht
zaterdag 08 februari 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Werftheater, Utrecht
zondag 09 februari 2020
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 10 februari 2020
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Beatrix Theater, Utrecht
woensdag 12 februari 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Flint, Amersfoort
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
donderdag 13 februari 2020
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
vrijdag 14 februari 2020
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Figi Theater, Zeist
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Flint, Amersfoort
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater Idea, Soest
zaterdag 15 februari 2020
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Daan Boom - De Eerste
Het Klooster, Woerden
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Tuin, Leusden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
dinsdag 18 februari 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 19 februari 2020
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Figi Theater, Zeist
donderdag 20 februari 2020
20:15
Enge Buren - BASTA!
Figi Theater, Zeist
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Anuar - EERLIJK
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
vrijdag 21 februari 2020
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
zaterdag 22 februari 2020
Lebbis - De Ervaring
Flint, Amersfoort
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Huis van Eemnes, Eemnes
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Hoge Woerd, De Meern
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
zondag 23 februari 2020
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 25 februari 2020
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Figi Theater, Zeist
20:30
Anuar - EERLIJK
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Speeldoos, Baarn
woensdag 26 februari 2020
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lampegiet, Veenendaal
donderdag 27 februari 2020
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 28 februari 2020
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Flint, Amersfoort
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Idea, Soest
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Werftheater, Utrecht
zaterdag 29 februari 2020
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Werftheater, Utrecht
maandag 02 maart 2020
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 03 maart 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
woensdag 04 maart 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
donderdag 05 maart 2020
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 06 maart 2020
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Flint, Amersfoort
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
zaterdag 07 maart 2020
Rundfunk - Todesangstschrei
Flint, Amersfoort
20:15
Anuar - EERLIJK
Stadshoftheater Vianen, Vianen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
maandag 09 maart 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 maart 2020
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Speeldoos, Baarn
woensdag 11 maart 2020
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
donderdag 12 maart 2020
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kom, Nieuwegein
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Speeldoos, Baarn
vrijdag 13 maart 2020
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
Marco Lopes - Wees blij
C.C. Parnassos, Utrecht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
René van Meurs - Hunkert
Theater Aan de Slinger, Houten
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
zaterdag 14 maart 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
Daan Boom - De Eerste
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
maandag 16 maart 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
dinsdag 17 maart 2020
Oldenhermanns - Unsexed
Figi Theater, Zeist
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kom, Nieuwegein
woensdag 18 maart 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Flint, Amersfoort
Grof geschud - Lijmen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bill Bailey
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 19 maart 2020
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Aan de Slinger, Houten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Idea, Soest
vrijdag 20 maart 2020
Javier Guzman - Guzmán
Figi Theater, Zeist
Huub Stapel - Het Huwelijk
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podium Hoge Woerd, De Meern
zaterdag 21 maart 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kom, Nieuwegein