Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Hof 88
Almelo
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:30
Kulturhus
Denekamp
19:30
Kulturhus
Denekamp
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
19:00
Spant!
Bussum
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater De Omval
Diemen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Wilminktheater
Enschede
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
21:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Smeltkroes
Maarheeze
De Smeltkroes
Maarheeze
De Warande
Turnhout
23:00
DeLaMar
Amsterdam
DeMess
Naarden
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
11:00
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
19:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater Idea
Soest
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Cafe The Joker
Antwerpen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
17:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
11:00
Theater Concordia
Enschede
15:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
13:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Apollofirst Theater
Amsterdam
21:30
DeLaMar
Amsterdam
donderdag 17 september 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 18 september 2020
20:00
William Boeva - B30VA
C.C. De kern, Wilrijk
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Diligentia, Den Haag
17:00
Guido Weijers
Dordrechts Museum, Dordrecht
Martijn Kardol - Welkom
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Lisa Loeb - Extase
Kennemer Theater, Beverwijk
George & Eran - George & Eran worden racisten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:30
Fuad Hassen- Remmende Voorsprong
Meervaart, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
19:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
22:00
Cameretten Finalistentour - Show 2
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
19:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Wesopa Weesp, Weesp
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 19 september 2020
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Hillegom, Hillegom
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
De Smeltkroes, Maarheeze
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Smeltkroes, Maarheeze
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Warande, Turnhout
23:00
Howard Komproe / Nabil Aoulad Ayad / Rayen Panday - Fatu
DeLaMar, Amsterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
DeMess, Naarden
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Ethias Arena, Hasselt
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars2020
Meervaart, Amsterdam
Mo Gilligan
Melkweg, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Kardol - Welkom
Theater 't Speelhuis, Helmond
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Concordia, Enschede
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Theater Idea, Soest
21:30
Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
zondag 20 september 2020
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cafe The Joker, Antwerpen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
17:00
Éric Dupond-Moretti
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Concordia, Enschede
15:00
Rayen Panday - Trigger
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
13:00
Rayen Panday - Trigger
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
maandag 21 september 2020
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Het Depot, Leuven
20:00
Legacy: Lalah Hathaway sings Donny Hathaway
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 22 september 2020
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Apollofirst Theater, Amsterdam
21:30
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
DeLaMar, Amsterdam