Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Eendracht
Gemert
20:15
Diligentia
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Spant!
Bussum
Junushoff Theater
Wageningen
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Markant Uden
Uden
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Molenberg
Delfzijl
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Kulturhus
Denekamp
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater de Beun
Heiloo
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Gryphus
Vierlingsbeek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
van Beresteyn
Veendam
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Werftheater
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Singer Theater
Laren
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Munttheater
Weert
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Agnietenhof
Tiel
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Flint
Amersfoort
00:00
Koningshof
Maassluis
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kattendans
Bergeijk
Theater Hofpoort
Coevorden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
C.C. Achterolmen
Maaseik
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Reggehof
Goor
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Dok6
Panningen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Boodschap
Rijen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paleis 12
Brussel
20:30
Theater De Kik
Elst
Orpheus
Apeldoorn
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Wilminktheater
Enschede
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Kulturhus Holten
Holten
vrijdag 29 maart 2019
Stefano Keizers - Erg Heel
De Eendracht, Gemert
20:15
Soundos - Niets te Verliezen
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Spant!, Bussum
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Fenomeen
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Patrick Laureij
De Molenberg, Delfzijl
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus, Denekamp
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Schattelijn, Geertruidenberg
12:30
Lunchpauzeverhalen - Ronald Giphart
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Gryphus, Vierlingsbeek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Willem, Papendrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Nieuwe Kolk, Assen
Javier Guzman - Guzmán
van Beresteyn, Veendam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Singer Theater, Laren
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman | Try-out
De Maaspoort, Venlo
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Greg Shapiro - The Madness Of King Donald
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Fresku - Voordat het te laat is
Munttheater, Weert
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Lochem, Lochem
De Partizanen - Het leven an sich
Agnietenhof, Tiel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Koningshof, Maassluis
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kattendans, Bergeijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hofpoort, Coevorden
Ali B - Koorts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Het Park, Hoorn
zaterdag 30 maart 2019
20:00
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Yentl en de Boer - Magie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Poorterij, Zaltbommel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Achterolmen, Maaseik
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Acda - Motel
De Reggehof, Goor
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Dok6, Panningen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg Heel
De Boodschap, Rijen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rire Ensemble
Paleis 12, Brussel
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Kik, Elst
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Posttheater, Arnhem
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nathalie Baartman - Breek
Theater Kulturhus, Borne
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg de Lawei, Drachten
Murth Mossel - Pauwer
Het Veur Theater, Leidschendam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Louise Korthals - Alles is er
Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Oogst
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kiki Schippers - Waar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Wesopa Weesp, Weesp
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Kulturhus Holten, Holten