Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Hofpoort
Coevorden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Kulturhus
Denekamp
Theater De Omval
Diemen
Wilminktheater
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Eendracht
Gemert
20:00
De Reggehof
Goor
Theater de Beun
Heiloo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Singer Theater
Laren
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:30
Markant Uden
Uden
00:00
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
Gryphus
Vierlingsbeek
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
Theaterpand Weesp
Weesp
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Kulturhus
Borne
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Paleis 12
Brussel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater De Kik
Elst
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
De Reggehof
Goor
Theater 't Pand
Gorinchem
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Kulturhus Holten
Holten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Achterolmen
Maaseik
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kunstgreep
Oostzaan
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Boodschap
Rijen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 29 maart 2019
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Schaffelaartheater, Barneveld
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kattendans, Bergeijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Spant!, Bussum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hofpoort, Coevorden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Laureij
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Soundos - Niets te Verliezen
Diligentia, Den Haag
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus, Denekamp
Matroesjka - Brainwash
Theater De Omval, Diemen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Schattelijn, Geertruidenberg
Stefano Keizers - Erg Heel
De Eendracht, Gemert
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Reggehof, Goor
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Beun, Heiloo
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Singer Theater, Laren
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Koningshof, Maassluis
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Thijs Kemperink - Bonje
Lindenberg Theater, Nijmegen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Lindenberg Theater, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Willem, Papendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Greg Shapiro - The Madness Of King Donald
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Kantine Walhalla, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Agnietenhof, Tiel
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Markant Uden, Uden
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Javier Guzman - Guzmán
van Beresteyn, Veendam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman | Try-out
De Maaspoort, Venlo
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Gryphus, Vierlingsbeek
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Junushoff Theater, Wageningen
Fresku - Voordat het te laat is
Munttheater, Weert
Rayen Panday - Fenomeen
Theaterpand Weesp, Weesp
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Mozaïek, Zuidlaren
zaterdag 30 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Daniëlle Schel - Patroon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Nathalie Baartman - Breek
Theater Kulturhus, Borne
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Rire Ensemble
Paleis 12, Brussel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Omval, Diemen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Kik, Elst
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
Louise Korthals - Alles is er
Wilminktheater, Enschede
Thomas Acda - Motel
De Reggehof, Goor
Dolf Jansen - Bijna
Theater 't Pand, Gorinchem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Oosterpoort, Groningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Kulturhus Holten, Holten
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
De Harmonie, Leeuwarden
Murth Mossel - Pauwer
Het Veur Theater, Leidschendam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Achterolmen, Maaseik
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kunstgreep, Oostzaan
Thijs Kemperink - Bonje
Dok6, Panningen
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg Heel
De Boodschap, Rijen
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Yentl en de Boer - Magie
Oude Luxor Theater, Rotterdam