Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Spant!
Bussum
Singer Theater
Laren
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
Noorderkerk
Sneek
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Kulturhus Holten
Holten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:30
DNK
Assen
Diligentia
Den Haag
20:30
DeMess
Naarden
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
C.C. Belgica
Dendermonde
Beneluxtheater
Berlicum
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Singer Theater
Laren
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Mezz
Breda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Domijnen
Sittard
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater de Speeldoos
Baarn
zaterdag 07 maart 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Spant!, Bussum
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Singer Theater, Laren
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Debby Petter - De liefde voorbij
Parktheater, Eindhoven
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Noorderkerk, Sneek
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ledeltheater, Oostburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kulturhus Holten, Holten
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
Rundfunk - Todesangstschrei
Flint, Amersfoort
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
DNK, Assen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
DeMess, Naarden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Weijer, Boxmeer
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Meerpaal, Dronten
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Belgica, Dendermonde
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beneluxtheater, Berlicum
zondag 08 maart 2020
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Singer Theater, Laren
20:00
Man, man, man, de Podcast
Podium Mozaiek, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
maandag 09 maart 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 10 maart 2020
Debby Petter - De liefde voorbij
Zaantheater, Zaandam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Javier Guzman - Guzmán
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Venray, Venray
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Harmonie, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agora Theater Druten, Druten
woensdag 11 maart 2020
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Rayen Panday - Trigger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ed Gamble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Markant Uden, Uden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Leidse Schouwburg, Leiden
Debby Petter - De liefde voorbij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Muze, Noordwijk
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Domijnen, Sittard
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
donderdag 12 maart 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Zaantheater, Zaandam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Kerkrade, Kerkrade
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Veste, Delft
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Speeldoos, Baarn