Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Noorderkerk
Sneek
Parktheater
Eindhoven
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Werftheater
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
00:00
Singer Theater
Laren
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Mezz
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
De Domijnen
Sittard
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. Merksem
Merksem
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
zaterdag 07 maart 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Meervaart, Amsterdam
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Noorderkerk, Sneek
Debby Petter - De liefde voorbij
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Singer Theater, Laren
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Spant!, Bussum
20:15
Anuar - EERLIJK
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Carrousel, Ommen
Kommil Foo - Oogst
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Leest, Waalwijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Storm, Winterswijk
Rayen Panday - Trigger
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
zondag 08 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
Podium Mozaiek, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Singer Theater, Laren
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Schalm, Veldhoven
maandag 09 maart 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 maart 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Wennekerpand, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Orpheus, Apeldoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Parktheater, Eindhoven
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Venray, Venray
Javier Guzman - Guzmán
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Debby Petter - De liefde voorbij
Zaantheater, Zaandam
woensdag 11 maart 2020
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Domijnen, Sittard
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Harmonie, Leeuwarden
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Muze, Noordwijk
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fulcotheater, IJsselstein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Markant Uden, Uden
Ed Gamble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Rayen Panday - Trigger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Zuidplein, Rotterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
donderdag 12 maart 2020
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agnietenhof, Tiel
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Grof geschud - Lijmen
C.C. Merksem, Merksem
Fresku
Chassé Theater, Breda
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten