Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Koningshof
Maassluis
Het Klooster
Woerden
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Domijnen
Sittard
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
14:30
Theater Dakota
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
14:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Diligentia
Den Haag
De Speeldoos
Vught
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Witte Theater
IJmuiden
Veluvine
Nunspeet
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Prismare
Enschede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
donderdag 03 december 2015
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ton Kas - JABROER
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Daniël Arends
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Huub Stapel - MV²
Koningshof, Maassluis
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Klooster, Woerden
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Eva Crutzen - Spiritus (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Tegenwind
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Carolien Borgers - Zeker Weten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 04 december 2015
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - De Partizanen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Kommil Foo - Schoft
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater de Mythe, Goes
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Lievekamp, Oss
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Daniël Arends
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater 't Pand, Gorinchem
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Almere, Almere
Rayen Panday - Vrijspraak
Posttheater, Arnhem
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Eva Crutzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Huub Stapel - MV²
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Leidse Schouwburg, Leiden
Cameretten Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 05 december 2015
20:30
Howard Komproe - Grijs
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Veste, Delft
20:00
Daniël Arends
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - De Paardenpoetser
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
zondag 06 december 2015
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Dakota, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 08 december 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg de Lawei, Drachten
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
woensdag 09 december 2015
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Omval, Diemen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Leest, Waalwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Richard Groenendijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
De Speeldoos, Vught
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
donderdag 10 december 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Louter
Witte Theater, IJmuiden
Johan Goossens - Daglicht
Veluvine, Nunspeet
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Schalm, Veldhoven
Kasper van Kooten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen! (tru-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Comedy Kitchen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Prismare, Enschede
20:30
Jeroen Leenders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen