Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Vorstin
Hilversum
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Cultura
Ede
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater de Mythe
Goes
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Posttheater
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
14:30
Theater Dakota
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
14:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Munttheater
Weert
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Veluvine
Nunspeet
20:15
Het Klooster
Nuenen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Fulcotheater
IJsselstein
Witte Theater
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
donderdag 03 december 2015
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Lenette van Dongen - Tegenwind
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ton Kas - JABROER
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Harderwijk, Harderwijk
De Partizanen - De Partizanen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Cultura, Ede
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Daniël Arends
Podium Boxtel, Boxtel
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 04 december 2015
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Kunstgreep, Oostzaan
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kommil Foo - Schoft
Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Daniël Arends
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Eva Crutzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater de Mythe, Goes
Cameretten Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rayen Panday - Vrijspraak
Posttheater, Arnhem
20:15
Huub Stapel - MV²
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Almere, Almere
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - De Partizanen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 05 december 2015
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Daniël Arends
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - De Paardenpoetser
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Howard Komproe - Grijs
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Veste, Delft
zondag 06 december 2015
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Dakota, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 08 december 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 09 december 2015
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Je Suis Ali
De Speeldoos, Vught
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Richard Groenendijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Harderwijk, Harderwijk
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Omval, Diemen
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 10 december 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Zaantheater, Zaandam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Munttheater, Weert
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen! (tru-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Comedy Kitchen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kasper van Kooten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Daglicht
Veluvine, Nunspeet
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Klooster, Nuenen
19:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Ton Kas - JABROER
Fulcotheater, IJsselstein
Nathalie Baartman - Louter
Witte Theater, IJmuiden
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lebbis - De Paardenpoetser
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jeroen Leenders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen