Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Veluvine
Nunspeet
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
BREStheater
Brielle
C.C. Bacchus
Aalsmeer
De Kleine Willem
Enschede
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
De Velinx
Tongeren
20:15
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koningshof
Maassluis
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Ins Blau
Leiden
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Toestanden op Podium
Bemmel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Sneek
Sneek
Toestanden op Podium
Bemmel
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Wilminktheater
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Concordia
Enschede
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Chassé Theater
Breda
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
vrijdag 12 februari 2016
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Koornbeurs, Franeker
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Herman Brusselmans / Nico Dijkshoorn
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Veluvine, Nunspeet
Ali B - Je Suis Ali
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 13 februari 2016
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Ton Kas - JABROER
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kunstgreep, Oostzaan
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Velinx, Tongeren
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Koningshof, Maassluis
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
Kasper van Kooten
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Roeka - Voort!
Theater De Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Kolk, Assen
20:00
Daniël Arends
Theater de Mythe, Goes
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Het Raam, Hillegom
Comedy Kitchen
Theater Hofpoort, Coevorden
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Ins Blau, Leiden
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Walhalla, Rotterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Toestanden op Podium, Bemmel
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Daglicht
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 14 februari 2016
00:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Parktheater, Eindhoven
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Toestanden op Podium, Bemmel
maandag 15 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Het LOO, Tessenderlo
dinsdag 16 februari 2016
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Fulcotheater, IJsselstein
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
woensdag 17 februari 2016
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Meenthe, Steenwijk
Cabarestafette
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Johan Goossens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Ronald Goedemondt
Spant!, Bussum
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cameretten Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kom, Nieuwegein
Kommil Foo
Theater De Veste, Delft
20:00
Daniël Arends
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Voors en tegens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Zaantheater, Zaandam
donderdag 18 februari 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cpunt Theater, Hoofddorp
Reijn en Goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maaspoort, Venlo
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Maaspoort, Venlo
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda