Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
Munttheater
Weert
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Kolk
Assen
Toestanden op Podium
Bemmel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Koningshof
Maassluis
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Velinx
Tongeren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Toestanden op Podium
Bemmel
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Agnietenhof
Tiel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Spant!
Bussum
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. `t Schaliken
Herentals
Theater de Kom
Nieuwegein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 12 februari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Agnietenhof, Tiel
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Herman Brusselmans / Nico Dijkshoorn
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Het Trefpunt, Warmond
Soundos - Geboren met ervaring
Het Trefpunt, Warmond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Trefpunt, Warmond
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Munttheater, Weert
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Klooster, Woerden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 13 februari 2016
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Roeka - Voort!
Theater De Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Kolk, Assen
Lankmoed - Onvergetelijk
Toestanden op Podium, Bemmel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Comedy Kitchen
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ton Kas - JABROER
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Daniël Arends
Theater de Mythe, Goes
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Het Raam, Hillegom
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Het Park, Hoorn
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Koningshof, Maassluis
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kasper van Kooten
Theater de Bussel, Oosterhout
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kunstgreep, Oostzaan
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Walhalla, Rotterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Daglicht
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Velinx, Tongeren
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
zondag 14 februari 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Toestanden op Podium, Bemmel
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Parktheater, Eindhoven
00:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Venray, Venray
maandag 15 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Het LOO, Tessenderlo
dinsdag 16 februari 2016
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
woensdag 17 februari 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Voors en tegens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Posttheater, Arnhem
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Ronald Goedemondt
Spant!, Bussum
Kommil Foo
Theater De Veste, Delft
20:00
Cameretten Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Daniël Arends
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Johan Goossens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. `t Schaliken, Herentals
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kom, Nieuwegein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
Cabarestafette
Junushoff Theater, Wageningen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Zaantheater, Zaandam
donderdag 18 februari 2016
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam