Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Zinin
Nijverdal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De tippe
Vledder
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Fulcotheater
IJsselstein
Agnietenhof
Tiel
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Agnietenhof
Tiel
De Speeldoos
Vught
De Meenthe
Steenwijk
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Bouwkunde
Deventer
Theaterpand Weesp
Weesp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Stenge
Heinkenszand
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Ludens
Voorburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Chassé Theater
Breda
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Cultura
Ede
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Cammeleur
Dongen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Perron-3
Rosmalen
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Schouwburg Amphion
Doetinchem
BREStheater
Brielle
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
C.C. Lanaken
Lanaken
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Stoep
Spijkenisse
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Diligentia
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater De Kik
Elst
20:00
Spant!
Bussum
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Bon theater
Medemblik
Het Musiater
Zevenaar
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kunstgreep
Oostzaan
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Mythe
Goes
donderdag 14 februari 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Harderwijk, Harderwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Zinin, Nijverdal
Alex Ploeg Ultimatum
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 15 februari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. De tippe, Vledder
Yentl en de Boer - Magie
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Veluvine, Nunspeet
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Fulcotheater, IJsselstein
Thomas Acda - Motel
Agnietenhof, Tiel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Meervaart, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Speeldoos, Vught
René van Meurs - Ik beloof niks
De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bouwkunde, Deventer
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Nathalie Baartman - Breek
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Stenge, Heinkenszand
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Schattelijn, Geertruidenberg
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Oosterpoort, Groningen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Guzmán
Theater PePijn, Den Haag
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jan Beuving - Rotatie
Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Griffioen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Cammeleur, Dongen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Partizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
Arie & Silvester - Wie?!
De Nieuwe Kolk, Assen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amphion, Doetinchem
ANNE & LISA - Weltschmerz
BREStheater, Brielle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Lochem, Lochem
zaterdag 16 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Yentl en de Boer - Magie
Meervaart, Amsterdam
William Boeva - Reset
C.C. Lanaken, Lanaken
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meerpaal, Dronten
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thomas Acda - Motel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefano Keizers - Erg Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Zinin, Nijverdal
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
Rayen Panday - Fenomeen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Patrick Nederkoorn
Meervaart, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Kik, Elst
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Spant!, Bussum
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Bon theater, Medemblik
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Musiater, Zevenaar
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Zuidplein, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
De Kunstgreep, Oostzaan
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van der Laan - Gewapend karton
De Nieuwe Kolk, Assen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Mythe, Goes