Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Flint
Amersfoort
BREStheater
Brielle
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Klooster
Woerden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Parnassos
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
13:30
Schouwburg Rex
Mol
20:00
Agnietenhof
Tiel
O.C. Vondel
Meulebeke
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Lochem
Lochem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
van Beresteyn
Veendam
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Het Raam
Hillegom
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Drommedaris
Enkhuizen
Den Bolder
Waspik
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Het Klooster
Woerden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schouwburg Almere
Almere
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Dorpstheater Wormer
Wormer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wesopa Weesp
Weesp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. De Klameare
Workum
Theater Aan de Slinger
Houten
De Schakel
Gilze
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 19 november 2015
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Junushoff Theater, Wageningen
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Kommil Foo - Schoft
Het Klooster, Woerden
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kasper van Kooten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kamagurka
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Sneek, Sneek
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Winsinghhof, Roden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
20:30
Ellen Dikker - Groene vingers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cpunt Theater, Hoofddorp
Deng Boy - Platzak
Theater Dakota, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Daniël Arends
Het Kielzog, Hoogezand
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cultura, Ede
vrijdag 20 november 2015
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater de Purmaryn, Purmerend
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Ton Kas - JABROER: Onemanshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Walhalla, Rotterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Flint, Amersfoort
Mark van de Veerdonk - TOF
BREStheater, Brielle
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
Kommil Foo - Schoft
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kirsten van Teijn - Heilloos
C.C. Parnassos, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kasper van Kooten
Kennemer Theater, Beverwijk
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Schouwburg Rex, Mol
20:00
Huub Stapel - MV²
Agnietenhof, Tiel
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
O.C. Vondel, Meulebeke
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Lochem, Lochem
Deng Boy - Platzak
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
van Beresteyn, Veendam
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
André Manuel
Theater de Stoep, Spijkenisse
zaterdag 21 november 2015
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Mythe, Goes
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Ruben van der Meer & Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rob en Emiel - Da's sterk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Piepschuim - Op recept (reprise)
Theater Het Raam, Hillegom
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Drommedaris, Enkhuizen
Mark van de Veerdonk - TOF
Den Bolder, Waspik
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Almere, Almere
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Huub Stapel - MV²
Martiniplaza, Groningen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Carrousel, Ommen
Dorine Wiersma
Dorpstheater Wormer, Wormer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater 't Speelhuis, Helmond
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - De Partizanen
Wesopa Weesp, Weesp
Daniël Arends - Carte Blanche
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
André Manuel
C.C. De Klameare, Workum
Ali B - Je Suis Ali
Theater Aan de Slinger, Houten
zondag 22 november 2015
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Schakel, Gilze
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Daniël Arends
Oude Luxor Theater, Rotterdam