Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater De Molen
Beuningen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Spant!
Bussum
Theater 't Speelhuis
Helmond
15:00
Chassé Theater
Breda
15:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater De Omval
Diemen
Theater de Schalm
Veldhoven
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater PePijn
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Ster
Willebroek
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurcentrum Merksem
Merksem
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Concordia
Enschede
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Mythe
Goes
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Winsinghhof
Roden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
zaterdag 30 januari 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Paardenpoetser
Posttheater, Arnhem
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Ogterop, Meppel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kommil Foo - Schoft
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Ali B - Je Suis Ali
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
20:00
Daniël Arends
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Orpheus, Apeldoorn
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Molen, Beuningen
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 31 januari 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Spant!, Bussum
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Speelhuis, Helmond
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
15:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Kevin Hart
Lotto Arena, Antwerpen
dinsdag 02 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kommil Foo - Schoft
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater De Omval, Diemen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 03 februari 2016
Kommil Foo - Schoft
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Het Musiater, Zevenaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg de Lawei, Drachten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Speeldoos, Baarn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Zaantheater, Zaandam
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Het Klooster, Woerden
20:00
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Daniël Arends
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Munttheater, Weert
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Parktheater, Eindhoven
donderdag 04 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Ster, Willebroek
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Intgeniep - Jeukt
Cultuurcentrum Merksem, Merksem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kommil Foo - Schoft
Theater aan de Schie, Schiedam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Concordia, Enschede
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Dakota, Den Haag
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Mythe, Goes
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Winsinghhof, Roden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Zaantheater, Zaandam
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Trio Giphart / Chabot
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Daniël Arends
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Cameretten Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Singer Theater, Laren
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
André Manuel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kampanje, Den Helder
vrijdag 05 februari 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schaffelaartheater, Barneveld
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden