Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Comedy Cafe
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
15:00
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Cultura
Ede
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Mozaiek
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
Jan van Besouw
Goirle
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Bellevue
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
DeLaMar
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Domijnen
Sittard
20:15
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Speelhuis
Helmond
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. Zoetegem
Zottegem
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Zaantheater
Zaandam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Molenberg
Delfzijl
Dok6
Panningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Skâns
Gorredijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
G.C. De Muze van Meise
Meise
Theater de Kampanje
Den Helder
Theaterpand Weesp
Weesp
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Muze
Noordwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Werftheater
Utrecht
De Weijer
Boxmeer
zaterdag 03 maart 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Agora Theater Druten, Druten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
André Manuel - De Onzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
zondag 04 maart 2018
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 06 maart 2018
20:00
Zonder verdoving
Parktheater, Eindhoven
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
woensdag 07 maart 2018
20:00
Zonder verdoving
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cultura, Ede
William Boeva - Reset
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Ogterop, Meppel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Veste, Delft
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Fuad Hassen - Held
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Jan van Besouw, Goirle
Daniël Arends - De Afterparty
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
donderdag 08 maart 2018
20:00
Zonder verdoving
Theater de Mythe, Goes
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Smith - Strak
Theater De Willem, Papendrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Stefano Keizers - Erg heel
Lindenberg Theater, Nijmegen
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Domijnen, Sittard
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Spot
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Speelhuis, Helmond
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Deventer Schouwburg, Deventer
Johan Goossens - Vlam
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jochen Otten - Troosten
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Leest, Waalwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zoetegem, Zottegem
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Het gras bij de buren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
George van Houts - Kom Plot
De Toegift, Den Hoorn
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Zaantheater, Zaandam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Molenberg, Delfzijl
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Dok6, Panningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
vrijdag 09 maart 2018
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater 't Pand, Gorinchem
Yentl & de Boer - Magie
De Skâns, Gorredijk
William Boeva - Reset
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Smith - Strak
G.C. De Muze van Meise, Meise
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Kampanje, Den Helder
Soundos - Niets te verliezen
Theaterpand Weesp, Weesp
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zinin, Nijverdal
Pieter Derks - Spot
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Weijer, Boxmeer