Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Orpheus
Apeldoorn
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterpand Weesp
Weesp
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
C.C. De tippe
Vledder
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Veluvine
Nunspeet
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Stenge
Heinkenszand
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultura
Ede
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Noorderkerk
Sneek
donderdag 14 februari 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Singer Theater, Laren
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Sounds Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Harderwijk, Harderwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas Acda - Motel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Troosten
Schaffelaartheater, Barneveld
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Orpheus, Apeldoorn
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
Alex Ploeg Ultimatum
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 15 februari 2019
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Speeldoos, Vught
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Ludens, Voorburg
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. De tippe, Vledder
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thomas Acda - Motel
Agnietenhof, Tiel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Agnietenhof, Tiel
René van Meurs - Ik beloof niks
De Meenthe, Steenwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Veluvine, Nunspeet
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Lochem, Lochem
Rayen Panday - Fenomeen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Fulcotheater, IJsselstein
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Stenge, Heinkenszand
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Nathalie Baartman - Breek
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Oosterpoort, Groningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Schattelijn, Geertruidenberg
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Yentl en de Boer - Magie
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Jan Beuving - Rotatie
Cultura, Ede
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Cammeleur, Dongen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bouwkunde, Deventer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Guzmán
Theater PePijn, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
ANNE & LISA - Weltschmerz
BREStheater, Brielle
Jeroen van Merwijk - Lucky
Chassé Theater, Breda
Arie & Silvester - Wie?!
De Nieuwe Kolk, Assen
De Partizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
zaterdag 16 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Musiater, Zevenaar
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Ludens, Voorburg
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Emilio Guzman - Kom dan!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thomas Acda - Motel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Oldenhermanns - UNSEXED
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Noorderkerk, Sneek