Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Leest
Waalwijk
Markant Uden
Uden
20:00
Agnietenhof
Tiel
Dok6
Panningen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Musis
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Het Klooster
Woerden
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Reggehof
Goor
20:30
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Podium Boxtel
Boxtel
Kennemer Theater
Beverwijk
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
De Maaspoort
Venlo
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Werftheater
Utrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Mythe
Goes
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Figi Theater
Zeist
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
C.C. De Kei
Reusel
Theater de Bussel
Oosterhout
Ledeltheater
Oostburg
Veluvine
Nunspeet
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Ons Tejater
Lieshout
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
De Schattelijn
Geertruidenberg
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
dinsdag 21 november 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Marco Lopes - Moedt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 22 november 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Markant Uden, Uden
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Dok6, Panningen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Ledeltheater, Oostburg
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Fulcotheater, IJsselstein
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - De Afterparty
Musis, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Omdat we het waard zijn - Oudjaars 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Spot
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 23 november 2017
20:15
Sjaak Bral
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Spot
Munttheater, Weert
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Meenthe, Steenwijk
Fuad Hassen - Held
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Raymi Sambo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jan Beuving - Raaklijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam
De Reggehof, Goor
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - Kakmaker
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Chassé Theater, Breda
Leon van der Zanden - Kameleon
Podium Boxtel, Boxtel
René van Meurs - Ik beloof niks
Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 24 november 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Maaspoort, Venlo
20:30
Piepschuim
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
C.C. Parnassos, Utrecht
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Sjaak Bral
S.C.C. De Enck, Oirschot
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
Fuad Hassen - Held
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Mythe, Goes
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wilminktheater, Enschede
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
20:15
Ali B - Koorts
Cultura, Ede
André Manuel - De Onzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Omval, Diemen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Deventer Schouwburg, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Spot
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om alles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 25 november 2017
Jan Beuving - Raaklijn
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
THE NATION
Figi Theater, Zeist
Emilio Guzman - Kom dan!
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Agnietenhof, Tiel
Jochen Otten - Troosten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Youssef El Mousaoui
Theater Zuidplein, Rotterdam
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Zonder verdoving
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Winsinghhof, Roden
Pieter Derks - Spot
C.C. De Kei, Reusel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Bussel, Oosterhout
Soundos - Geboren met ervaring
Ledeltheater, Oostburg
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Ons Tejater, Lieshout
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Sjaak Bral
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - Kakmaker
Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Pand, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Schattelijn, Geertruidenberg
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Hofpoort, Coevorden