Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Deventer Schouwburg
Deventer
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Kolk
Assen
Den heuvel
Alphen
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Flint
Amersfoort
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Musiater
Zevenaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Hof 88
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
dinsdag 05 februari 2019
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Theater 't Speelhuis, Helmond
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 06 februari 2019
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Thomas Acda - Motel
Chassé Theater, Breda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Sounds Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Domijnen, Sittard
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jan Beuving - Rotatie
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Kolk, Assen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fulcotheater, IJsselstein
Kiki Schippers - Waar
Goudse Schouwburg, Gouda
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Klooster, Woerden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Louise Korthals - Alles is er
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
Matroesjka - Brainwash
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Odeon, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Eh...
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Speelhuis, Helmond
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Leest, Waalwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Speeldoos, Baarn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tineke Schouten - Highlights
Wilminktheater, Enschede
donderdag 07 februari 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ATLAS Theater, Emmen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Daniel Arends - Meer van hetzelfde
Cultura, Ede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
De Meenthe, Steenwijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Meerpaal, Dronten
Yentl en de Boer - Magie
De Molenberg, Delfzijl
Tineke Schouten - Highlights
De Nieuwe Kolk, Assen
Stefano Keizers - Erg Heel
Den heuvel, Alphen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Diligentia, Den Haag
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Dok6, Panningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Breek
Het Evertshuis, Bodegraven
Karin Bloemen - Souvenirs
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Arie Koomen - Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Markant Uden, Uden
20:30
Alex Ploeg Ultimatum
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Orpheus, Apeldoorn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Leest, Waalwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lievekamp, Oss
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Willem, Papendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hof 88, Almelo
Richard Groenendijk - Om Alles!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond