Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schuur
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Cultura
Ede
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schuur
Haarlem
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
't Getouw
Mol
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
J.C. Pardoes
Hoogwoud
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schuur
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
14:30
Theater De Storm
Winterswijk
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Achterom
Hilversum
Dorpshuis-café de Werf
Hauwert
Schuur
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Schakel
Gilze
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
BREStheater
Brielle
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
woensdag 21 oktober 2015
Rayen Panday - Vrijspraak
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Omval, Diemen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van Kooten
Spant!, Bussum
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 22 oktober 2015
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Spiegel, Zwolle
Cabaretteketet
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
De Partizanen - De Partizanen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Henry van Loon - Sluimer (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Huub Stapel - MV²
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van Kooten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Parktheater, Eindhoven
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
20:15
André Manuel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
vrijdag 23 oktober 2015
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theaterpand Weesp, Weesp
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Agnietenhof, Tiel
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Lindenberg Theater, Nijmegen
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
't Getouw, Mol
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dorine Wiersma
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
André Manuel
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lankmoed - Onvergetelijk
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Soundos - Geboren met ervaring
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ali B - Je Suis Ali
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Mark van de Veerdonk - TOF
Goudse Schouwburg, Gouda
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultura, Ede
Kasper van Kooten
Agora Theater Druten, Druten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bouwkunde, Deventer
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Louter
Diligentia, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Deng Boy - Platzak
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Flint, Amersfoort
zaterdag 24 oktober 2015
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Storm, Winterswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Venray, Venray
Lankmoed - Onvergetelijk
De Maaspoort, Venlo
Intgeniep - Jeukt
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
Deng Boy - Platzak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kom, Nieuwegein
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Tejater, Lieshout
20:30
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Achterom, Hilversum
Alex Roeka - Voort!
Dorpshuis-café de Werf, Hauwert
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:00
Huub Stapel - MV²
Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Vrijspraak
De Schakel, Gilze
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Omval, Diemen
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
20:15
André Manuel
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
BREStheater, Brielle
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kattendans, Bergeijk
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Appels met Peren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam