Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
Het Evertshuis
Bodegraven
Diligentia
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bouwkunde
Deventer
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Singer Theater
Laren
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Dok6
Panningen
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Meenthe
Steenwijk
De Domijnen
Sittard
Zaantheater
Zaandam
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
GC de Melkerij
Zemst
De Nieuwe Kolk
Assen
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kulturhus Holten
Holten
Koningshof
Maassluis
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Het Diekhuus
Middelharnis
Fulcotheater
IJsselstein
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Klif
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
zaterdag 20 januari 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
De Zachtmoedige Radicaal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Zonder verdoving
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Hoftheater, Raalte
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Evertshuis, Bodegraven
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon
De Weijer, Boxmeer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
zondag 21 januari 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 22 januari 2018
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 23 januari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Omval, Diemen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - De Bovengrens
Theater Bouwkunde, Deventer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Zonder verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 24 januari 2018
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Bovengrens
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
William Boeva - Reset
Theater Bellevue, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Singer Theater, Laren
Martijn Koning - Koning te rijk
Parktheater, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving
Meervaart, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Dok6, Panningen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Daniël Arends - De Afterparty
De Meenthe, Steenwijk
Johan Goossens - Vlam
De Domijnen, Sittard
donderdag 25 januari 2018
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Speeldoos, Baarn
Marco Lopes - Moedt
Theater De Leest, Waalwijk
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Cardo, Groesbeek
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Junushoff Theater, Wageningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
GC de Melkerij, Zemst
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Nieuwe Kolk, Assen
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
Fuad Hassen - Held
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Benjamin van der Velden - Ik Ben
Cultura, Ede
20:30
Dane Baptiste
Comedy Cafe, Amsterdam
20:15
Debby Petter
Beauforthuis, Austerlitz
vrijdag 26 januari 2018
Richard Groenendijk - Om alles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
van Beresteyn, Veendam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Theater Ludens, Voorburg
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
Fuad Hassen - Held
Theater De Kolk, Assen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Speelhuis, Helmond
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Piepschuim
Kulturhus Holten, Holten
René van Meurs - Ik beloof niks
Koningshof, Maassluis
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Diekhuus, Middelharnis
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
Marco Lopes - Moedt
Fransche School Culemborg, Culemborg
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
De Klif, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard