Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Gooiland
Hilversum
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Kulturhus Holten
Holten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
00:00
De Speeldoos
Vught
De Smeltkroes
Maarheeze
De Nieuwe Kolk
Assen
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
C.C. Bacchus
Aalsmeer
ATLAS Theater
Emmen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Energiehuis
Dordrecht
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Dok6
Panningen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
De Schakel
Gilze
Junushoff Theater
Wageningen
De Reggehof
Goor
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
De Schakel
Gilze
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Jan van Besouw
Goirle
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
van Beresteyn
Veendam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
zaterdag 06 april 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thijs Kemperink - Bonje
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Brigitte Kaandorp - Eh...
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Dolf Jansen - Bijna
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Gooiland, Hilversum
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater De Tuin, Leusden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Omval, Diemen
Kommil Foo - Oogst
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Bussel, Oosterhout
Arie & Silvester - Wie?!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater 't Pand, Gorinchem
Murth Mossel - Pauwer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Spant!, Bussum
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posthuis Theater, Heerenveen
Javier Guzman - Guzmán
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Freek de Jonge - De Suppoost
Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Johan Goossens - Vlam
Kulturhus Holten, Holten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om Alles!
Junushoff Theater, Wageningen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Flint, Amersfoort
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Speeldoos, Vught
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Smeltkroes, Maarheeze
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Thomas Acda - Motel
De Molenberg, Delfzijl
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Kiki Schippers - Waar
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Karin Bloemen - Souvenirs
ATLAS Theater, Emmen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agnietenhof, Tiel
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Markant Uden, Uden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:00
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Dok6, Panningen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
zondag 07 april 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Junushoff Theater, Wageningen
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
18:00
Dylan Moran
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
maandag 08 april 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Markant Uden, Uden
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finale
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 09 april 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kiki Schippers - Waar
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Guzmán
Jan van Besouw, Goirle
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Najib Amhali
Markant Uden, Uden
20:15
Akf Deluxe - Avond van de Kleinkunst
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 10 april 2019
Oldenhermanns - UNSEXED
Zaantheater, Zaandam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Souvenirs
van Beresteyn, Veendam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Lampegiet, Veenendaal