Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Mol
Lier
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Het Diekhuus
Middelharnis
C.C. Myllesweerd
Mill
Theater de Kom
Nieuwegein
De Klif
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Ledeltheater
Oostburg
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hoftheater
Raalte
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zuiderpershuis
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Den Herd
Bladel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
Klein Theater
Dinxperlo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
De Theaterboerderij
Ekehaar
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Mythe
Goes
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Gooiland
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Tuin
Leusden
C.C. De Mol
Lier
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Zinin
Nijverdal
S.C.C. De Enck
Oirschot
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Punt
Vroomshoop
Den Bolder
Waspik
Het Musiater
Zevenaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Boom Chicago
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater Concordia
Enschede
Schouwburg Ogterop
Meppel
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Het Evertshuis
Bodegraven
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
Schuur
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Agora Theater Lelystad
Lelystad
30CC/Wagehuys
Leuven
Theater de Kom
Nieuwegein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
vrijdag 13 maart 2020
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Myllesweerd, Mill
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Klif, Nijmegen
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Muze, Noordwijk
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Ledeltheater, Oostburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Kunstgreep, Oostzaan
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Onze Henry
Hoftheater, Raalte
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Oldenhermanns - Unsexed
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Marco Lopes - Wees blij
C.C. Parnassos, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Storm, Winterswijk
zaterdag 14 maart 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daan Boom - De Eerste
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anuar - EERLIJK
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ed Gamble
Zuiderpershuis, Antwerpen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Orpheus, Apeldoorn
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Herd, Bladel
De Fransse Eijkel - Subtropique
Spant!, Bussum
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Hunkert
Theater de Kampanje, Den Helder
Enge Buren - BASTA!
Klein Theater, Dinxperlo
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
De Theaterboerderij, Ekehaar
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Mythe, Goes
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Gooiland, Hilversum
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kielzog, Hoogezand
Javier Guzman - Guzmán
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Best of... Ton Kas
Schouwburg Ogterop, Meppel
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
S.C.C. De Enck, Oirschot
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bij Robèrt... van Beckhoven
Theater De Lievekamp, Oss
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Purmaryn, Purmerend
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rundfunk - Todesangstschrei
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ali B
De Maaspoort, Venlo
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Musiater, Zevenaar
zondag 15 maart 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ed Gamble
Boom Chicago, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 16 maart 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Onze Man In Teheran
Theater De Veste, Delft
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Concordia, Enschede
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Ogterop, Meppel
dinsdag 17 maart 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Daan Boom - De Eerste
Het Evertshuis, Bodegraven
Best of... Ton Kas
Chassé Theater, Breda
Marcel Hensema - Alles in de hens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fred Delfgaauw
Theater De Veste, Delft
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Wilminktheater, Enschede
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Schuur, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Speelhuis, Helmond
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Grof geschud - Lijmen
30CC/Wagehuys, Leuven
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kom, Nieuwegein
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Schalm, Veldhoven
Oldenhermanns - Unsexed
Figi Theater, Zeist
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 18 maart 2020
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch