Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Hoftheater
Raalte
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Dialoog
Ermelo
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Myllesweerd
Mill
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. 't Gasthoes
Horst
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Para
Breda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Kielzog
Hoogezand
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Den Bolder
Waspik
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
De Eendracht
Gemert
De Boodschap
Rijen
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C.C. De Kei
Reusel
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Chassé Theater
Breda
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Dialoog
Ermelo
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
vrijdag 09 december 2016
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Hoftheater, Raalte
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Minou Bosua - Bloeiende Maag Minou Bosua speelt...
Flint, Amersfoort
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Maaspoort, Venlo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Dialoog, Ermelo
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Cultura, Ede
Watskeburt?! - de musical
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
C.C. Myllesweerd, Mill
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Pieter Derks - Spot
C.C. 't Gasthoes, Horst
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 10 december 2016
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Zaantheater, Zaandam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Hof 88, Almelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Veste, Delft
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Koornbeurs, Franeker
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
André Manuel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Purper's vier jaargetijden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Posttheater, Arnhem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt (succesoptie)
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - De Afterparty
Podium Hoge Woerd, De Meern
Philippe Geubels
Para, Breda
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochen Otten
Het Kielzog, Hoogezand
Johan Goossens - Daglicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Den Bolder, Waspik
Freek de Jonge - De Peiling
De Maaspoort, Venlo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Eendracht, Gemert
René van Meurs - Even goede vrienden
De Boodschap, Rijen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De alkeburcht, Roelofarendsveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
C.C. De Kei, Reusel
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Arto Theater, Schoonhoven
Minou Bosua - Minoux
Agnietenhof, Tiel
zondag 11 december 2016
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Maaspoort, Venlo
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Chassé Theater, Breda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
maandag 12 december 2016
Lebbis - Good News Show
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Floralis, Lisse
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Dialoog, Ermelo
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
dinsdag 13 december 2016
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schuur, Haarlem
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Open Mic
De Kargadoor, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
NUHR
Chassé Theater, Breda