Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Wilminktheater
Enschede
De Dialoog
Ermelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Kattendans
Bergeijk
Theater Kulturhus
Borne
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Junushoff Theater
Wageningen
Figi Theater
Zeist
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
van Beresteyn
Veendam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
Beauforthuis
Austerlitz
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Omval
Diemen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Kom
Nieuwegein
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
City Theater
Schijndel
Markant Uden
Uden
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Vestzaktheater
Enschede
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater Sneek
Sneek
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
donderdag 12 oktober 2017
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Agora Theater Druten, Druten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Wilminktheater, Enschede
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Dialoog, Ermelo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Munttheater, Weert
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
vrijdag 13 oktober 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
BREStheater, Brielle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Omval, Diemen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Uit de hoge hoed improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Ton Kas - Kakmaker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Marlon Kicken
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Piepschuim
De Maaspoort, Venlo
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Ludens, Voorburg
zaterdag 14 oktober 2017
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kattendans, Bergeijk
Piepschuim
Theater Kulturhus, Borne
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bouwkunde, Deventer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Kielzog, Hoogezand
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Aan de Slinger, Houten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
van Beresteyn, Veendam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
Ton Kas - Kakmaker
Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Figi Theater, Zeist
zondag 15 oktober 2017
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 16 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Meervaart, Amsterdam
20:00
James Veitch
Boom Chicago, Amsterdam
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 17 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Zonder verdoving
van Beresteyn, Veendam
woensdag 18 oktober 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Flint, Amersfoort
Ali B - Koorts
Beauforthuis, Austerlitz
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ton Kas - Kakmaker
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater De Omval, Diemen
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Zonder verdoving
Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning te rijk
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 19 oktober 2017
20:30
De man die ik niet wilde worden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Mythe, Goes
20:30
Zonder verdoving
Theater de Kappen, Haaksbergen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Aron Elstak / Fabian Franciscus / Verkeerd Gekruid
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
City Theater, Schijndel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
20:00
Danibal / Jeroen Winkelman
De Kargadoor, Utrecht
vrijdag 20 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Marian Mudder - Sofia Sessies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Koorts
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
20:30
Piepschuim
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Veluvine, Nunspeet
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Sneek, Sneek
zaterdag 21 oktober 2017
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen